reklama

Deň rodiny 2017 ponúkne hudbu, spev, atrakcie a výbornú zábavu

Tento rok už ôsmykrát privítame všetky rodiny s deťmi na medzinárodnom podujatí Deň rodiny, ktorý sa uskutoční v nedeľu 21. mája 2017.

Organizátorom podujatia je Centrum pomoci pre rodinu v spolupráci s Mestom Trnava.

Deň rodiny si pripomenieme na spoločnej sv. omši o 11.00 hod. u jezuitov, ktorá je pravidelne venovaná rodinám s deťmi.

Zábavno-kultúrne podujatie sa začne o 15.00 hod. v Mariánskej sále – vstup z Františkánskej ulice. V kultúrnom programe vystúpi známy pesničkár pre deti Miro Jilo.

Moderovať bude Paulína Ištvancová, ktorá nám aj zaspieva. Nebudú chýbať detské vystúpenia známych trnavských súborov Drienka, Alegria, Candy klub a Katka Vyskočová.

Na nádvorí pred Mariánskou sálou bude pripravený sprievodný program, nafukovacie atrakcie, vozenie detí na koníkoch a iné zaujímavé aktivity.

V sprievodnom programe sa budú prezentovať neziskové organizácie, ktoré zameriavajú svoju činnosť na pomoc rodinám. Deň rodiny bude trvať až do 19.00 hod.

Podujatie sa uskutoční za každého počasia. :-)

Videoozvánka:

Ulož ako PDF
Napísal 10. mája 2017 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.