reklama

Nedeľný Deň rodiny s bohatým sprievodným programom

Tento rok sa už po deviaty raz uskutoční podujatie pre deti a celé rodiny pod názvom Deň rodiny v Trnave. Podujatie sa realizuje na základe Medzinárodného dňa rodiny, ktorý je 15. mája. Organizátorom podujatia je Centrum pomoci pre rodinu v spolupráci s Mestom Trnava a uskutoční sa v nedeľu 20. mája 2018 a to aj za nepriaznivého počasia.

Deň rodiny si pripomenieme na spoločnej sv. omši o 11.00 hod. v Kostole Najsvätejšej trojice, ktorá je venovaná rodinám s deťmi. Zábavno-kultúrne podujatie sa začne o 15.00 hod. v Mariánskej sále (vstup z Františkánskej ulice).

V kultúrnom programe vystúpi divadlo KaSia s programom pre deti pod názvom Zajko Fajko a hadík Vadík, ďalej vystúpi Michal Figura s Kúzelnou fyzikou, a nebudú chýbať ani detské vystúpenia známych trnavských súborov Alegria, Candy klub a Styleunits. S jarným pásmom vystúpia aj deti z detského súboru Krízačik.

Na nádvorí pred Mariánskou sálou bude pripravený sprievodný program pre deti a celé rodiny. Nebudú chýbať nafukovacie atrakcie, vozenie detí na koníkoch spolu s vystúpením koníkov, maľovanie na tvár, fotokútik a iné zaujímavé aktivity.

V rámci nádvoria bude pripravená i súťaž pre rodiny s deťmi. Svoju činnosť predstavia rôzne prorodinné orientované organizácie.

V sprievodnom programe sa budú prezentovať neziskové organizácie, ktoré zameriavajú svoju činnosť na pomoc rodinám.

Deň rodiny bude trvať až do 19.00 hod.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 16. mája 2018 9:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.