reklama

Podujatie Deň rodiny s bohatým programom na nádvorí jezuitov a v Mariánskej sále bude už túto nedeľu

V nedeľu 27. júna 2021 sa v priestorch Mariánskej sály a na nádvorí jezuitov uskutoční podujatie Deň rodiny.

Centrum pomoci pre rodinu pripravilo v spolupráci s mestom Trnava a Trnavským samosprávnym krajom pre návštevníkov bohatý program so začiatkom o 15. hodine. Vstup je od Františkánskej ulice.

Vystúpia Bystrík, Mária Valentová, tanečné skupiny Styleunits a Alegria. Súčasťou podujatia Deň rodiny pod hlavičkou Otec nablízku bude aj sprievodný program v podobe skákacieho hradu, maľovania na tvár, pútavého vystúpenia Kúzelná fyzika, k dispozícii bude Lego, predstavia sa aj historické bicykle združenia Tyrnaviavelo, dobrovoľní hasiči a dobrovoľná civilná ochrana.

Viac informácií nájdete na denrodiny.sk a cppr.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 22. júna 2021 10:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.