reklama

Oslávte Deň rodiny v centre Trnavy s atraktívnym programom v nedeľu 22. mája

V nedeľu 22. mája 2022 sa uskutoční tradičné podujatie Deň rodiny. Podujatie sa uskutoční na nádvorí pri Mariánskej sále na Františkánskej ulici.

Pre nás je Deň rodiny takmer ako štátnym sviatkom, preto sa na tento deň poctivo pripravujeme a spolu s nami aj ďalšie spolupracujúce organizácie, skonštatoval organizátor podujatia Michal Lipovský, ktorý ho režíruje už dvanásť rokov.

Chýbať nebude pestrý program, viaceré vystúpenia a sprievodné aktivity.

Hlavným účinkujúcim bude hudobná skupina Hudba z Marsu, pre deti je pripravený Martin Žák z divadla Agape a do Trnavy príde špeciálna hosťka – niekoľkonásobná paraolympionička Henrieta Farkašová.

O skvelé vystúpenia sa postarajú aj Štúdio Tanca a Pohybu Alegria, Crazy Family, STYLEUNITS, DFS Drienka Trnava či detský spevácky zbor z Trnavy.
Moderuje Trnavčan Marek Markuss Adamec.

Súčasťou programu budú aj sprievodné akcie, o ktoré sa postarajú Dobrovoľný hasičský zbor Trnava, Dobrovoľná civilná ochrana, Trnavská arcidiecézna charita, Kinder Club, Trnavské materské centrum, Skautský zbor FSE Trnava 1 sv. Jána Pavla II., a nebude chýbať skákací hrad, maľovanie na tvár či tvorivé dielne, pripomenul Lipovský.

Oslava dňa rodiny začne o 15:00 hod. na nádvorí pri Mariánskej sále so vstupom z Františkánskej ulice.

FB udalosť nájdete tu.

Ulož ako PDF
Napísal 7. mája 2022 20:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.