reklama

Deň rodiny v centre Trnavy prinesie opäť zaujímavý a pestrý program

V nedeľu 21. mája 2023 sa uskutoční obľúbený Deň rodiny na tradičnom mieste pri Mariánskej sále a nádvorí so začiatkom o 15. hodine. Vstup je z Františkánskej ulice 34.

Okrem zaujímavých atrakcií ako skákací hrad, Dobrovoľný hasičský zbor Trnava, maľovanie na tvár, foto-kútik čaká na návštevníkov aj novinka v podobe mobilného planetária.

Môžete sa tešiť na aktivity, ktoré pripravia rôzne občianske združenia.

V rámci programu vystúpi speváčka a hudobníčka Slávka Tkáčová, hudobná dvojica JOJKO a ROJKO, a maskoti Crazy chichi s tanečným predstavením.

Ďalej vystúpia Trnavské tanečné súbory a štúdia Drienka, Alegria, Crazy family a Rusalka.

FB udalosť: https://www.facebook.com/events/117336718011215.

Ulož ako PDF
Napísal 11. mája 2023 8:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.