reklama

V divadle pripravili zaujímavý víkendový program pre rodiny s deťmi

Divadlo Jána Palárika pripravilo na najbližší víkend zaujímavý program pre rodiny s deťmi.

V sobotu 12. januára 2019 o 16.00 h Malý princ odhalí vzdialené svety, ale aj svoje tajomstvá a v nedeľu bude tetka Betka liečiť ukričanú Viktorku aj nezbedníka Samka v rozprávke divadla Teátro Neline Postrach Samko.

Ilustračné foto

V nedeľu môžu návštevníci vstúpiť aj do iného zázračného sveta – sveta divadla.

V maliarskej dielni divadla jeho kúsok odkryje výtvarníčka Anka Mihoková, ktorá s malými aj veľkými vytvorí fantastické divadelné masky.

Prvá tvorivá dielňa o 14.30 h je určená pre deti od 5 do 10 rokov a nasledujúca o 16.00 h pre všetkých od 10 do 99 rokov.

Miesto je potrebné si rezervovať pred podujatím v pokladni DJP osobne, na tel. č. 033/5511 125 alebo emailom na pokladna@djp.sk.

V prípade tvorivých dielní nie je možné zakúpiť alebo rezervovať vstupenky cez online systém. Počet miest je limitovaný.

Ulož ako PDF
Napísal 9. januára 2019 6:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.