reklama

Deň rodiny sa uskutoční už po desiaty raz. Ani v tomto roku nechýba zaujímavý program

Jubilejný desiaty raz sa uskutoční v nedeľu 26. mája 2019 v priestorch Mariánskej sály a na nádvorí jezuitov podujatie Deň rodiny.

Centrum pomoci pre rodinu v spolupráci s mestom Trnava pripravili pre návštevníkov bohatý program so začiatkom o 15. hodine.

V priestoroch centra – v Mariánskej sále a na nádvorí (vstup od Františkánskej ulice) postupne vystúpia Mária Valentová, Šašo Fifo a Vierka, tanečné skupiny Alegria a Styleunits, Detský folklórny súbor Drienka, Trnavský detský zbor, Craz Family a ďalší.


Nádvorie jezuitov medzi Františkánskou a Štefánikovou ulicou

Ilustračné foto

Moderátorom Dňa rodiny 2019 bude Lukáš Pinček z Rádia Jemné.

V sprievodnom programe bude k dispozícii jazdenie na koníkovi, maľovanie na tvár, fotokútik, nafukovacie atrakcie aj trh prorodinných organizácií.

Podujatie sa uskutočňuje aj pri príležitosti Dňa rodiny, ktorý je každoročne 15. mája. Verejnosť po celom svete si v tento dátum pripomína Svetový deň rodiny (World Family Day), ktorý bol vyhlásený Organizáciou spojených národov (OSN) v roku 1993.

Význam dňa rodiny spočíva v pripomenutí dôležitosti rodiny ako základnej stavebnej bunky spoločnosti. Súčasne je možnosťou, aby sa národné inštitúcie zaoberajúce sa touto problematikou zamysleli nad rodinnou politikou v danej krajine.

Ulož ako PDF
Napísal 12. mája 2019 0:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.