reklama

Deň rodiny – zábava, súťaže a atrakcie v mestskom amfiteátri

Aj tento rok Mesto Trnava v spolupráci s občianskym združením Centrum pomoci pre rodinu pripravuje zábavno-kultúrne podujatie pod názvom Deň rodiny, ktoré sa uskutoční v sobotu 21. mája od 15. hodiny v mestskom amfiteátri.

Nositeľom myšlienky Dňa rodiny a koordinátorom podujatia v celoslovenskom meradle je Fórum kresťanských inštitúcií. Podujatie je vyjadrením podpory rodinám, ktoré sú nenahraditeľnou súčasťou každej ľudskej spoločnosti, školou ľudskosti, v ktorej sa učíme vzájomnej láske, úcte a službe starším.

Podujatie sa začne o 15. hodine sv. omšou, ktorú bude celebrovať arcibiskup Róbert Bezák, po nej sa v kultúrnom programe predstavia kapely a detské súbory z Trnavy. Pozvanie prijali aj speváčka Dominika Stará a páter Gabriel so svojimi piesňami aj hovoreným slovom.
Pre deti sú v spolupráci s neziskovými organizáciami z Trnavy pripravené rôzne atrakcie, predstavenie klaunov, maľovanie na tvár, tvorivé práce a súťaže. Deň rodiny finančne podporí aj Trnavský samosprávny kraj.

(Tlačová správa)

Ulož ako PDF
Napísal 20. mája 2011 15:59. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.