reklama

Júnový Trnavský blšák bude opäť na Hviezdoslavovej

Ak sa Vám páčil aprílový Blšák, nenechajte si ujsť ani ten júnový. Bude sa konať už v sobotu 23. júna 2018 v čase od 9:00 – 13:00, tentoraz na Hviezdoslavovej ulici a Nádvorí.

Trnavský blšák si už získal svojich stálych návštevníkov a priaznivcov a nebude tomu inak ani túto sobotu. Ešte pred prázdninovým a dovolenkovým obdobím si budete môcť nakúpiť veci na chalupu či letný výlet za výhodné ceny.

Blšákový predajci a predajkyne totiž ponúknu pestrú paletu vecí, oblečenia, predmetov do domácnosti, či kníh, ktoré už sami nepotrebujú, no nového majiteľa ešte určite potešia a to za zlomok svojej pôvodnej ceny.

Hviezdoslavova ulica ponúkne celé doobedie príjemný tieň, takže si každý môže užiť centrum mesta v príjemnej atmosfére.

Aj tentoraz bude časť Trnavského blšáku – burza kníh a platní – na nedávno otvorenom Nádvorí na Štefánikovej ulici. Pod krásnymi platanmi si tam môžete nájsť nejaké letné čítanie alebo dobrú hudbu.

Príďte stráviť príjemný sobotný deň do centra mesta, potešiť sa niečim pekným, vychutnať si kávičku a stretnúť priateľov a známych.

Blšák organizuje nezisková organizácia Bronco v spolupráci s mestom Trnava.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 18. júna 2018 21:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.