reklama

Trnavčania upratali skrine… bude jarný Trnavský Blšák, tentoraz na Hviezdoslavovej ulici

Ak už v skriniach našli čokoľvek – od pekných kúskov oblečenia, kníh, hračiek alebo vecí, ktoré už nepotrebujú a chcú posunúť ďalej – ponúknu ich na jarnom Trnavskom Blšáku na Hviezdoslavovej ulici v sobotu 22. apríla 2017 v čase od 9.00 do 13.00 hod.

Určite sa oplatí prísť, poprechádzať sa po pešej zóne v Trnave a užiť si príjemný jarný deň. Predajcovia ponúknu originálne starožitnosti, oblečenie a topánky pre deti aj dospelých, misky, šálky, či iné veci do domácnosti.

Na svoje si určite prídu i vášniví čitatelia alebo zberatelia kníh a za dobrú cenu budú môcť doplniť svoje knižnice. Ak vám niečo “padne do oka” a vyskúšate svoje vyjednávacie schopnosti, kúpite si možno aj to, čo práve nehľadáte. A o tom je čaro pouličného predaja, ktoré budete môcť zažiť na Blšáku.


Blšák sa presťahuje z pešej zóny na Hviezdoslavovu

No nie je to iba o nakupovaní a predaji – v aprílovú sobotu si vychutnáte skvelú atmosféru pouličného trhu, potešíte sa náhodnými stretnutiami a rozhovormi so svojimi známymi a prechádzkou peknou jarnou Trnavou.

Ak máte záujem zažiť blšákovú atmosféru ako predajca, máte možnosť sa ešte do 2.4.2017 prihlásiť na emailovej adrese: blsak.trnava@gmail.com. Organizátori z Bronco n.o. odkazujú, že ešte majú k dispozícii pár voľných miest.

Jedinou podmienkou je, aby predávané veci neboli nové. Musia byť už použité, no ešte vždy zachovalé a v dobrom stave.

Ulož ako PDF
Napísal 28. marca 2017 7:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.