reklama

Trnavčania upratali skrine… bude jarný Trnavský Blšák, tentoraz na Hviezdoslavovej ulici

Ak už v skriniach našli čokoľvek – od pekných kúskov oblečenia, kníh, hračiek alebo vecí, ktoré už nepotrebujú a chcú posunúť ďalej – ponúknu ich na jarnom Trnavskom Blšáku na Hviezdoslavovej ulici v sobotu 22. apríla 2017 v čase od 9.00 do 13.00 hod.

Určite sa oplatí prísť, poprechádzať sa po pešej zóne v Trnave a užiť si príjemný jarný deň. Predajcovia ponúknu originálne starožitnosti, oblečenie a topánky pre deti aj dospelých, misky, šálky, či iné veci do domácnosti.

Na svoje si určite prídu i vášniví čitatelia alebo zberatelia kníh a za dobrú cenu budú môcť doplniť svoje knižnice. Ak vám niečo “padne do oka” a vyskúšate svoje vyjednávacie schopnosti, kúpite si možno aj to, čo práve nehľadáte. A o tom je čaro pouličného predaja, ktoré budete môcť zažiť na Blšáku.


Blšák sa presťahuje z pešej zóny na Hviezdoslavovu

No nie je to iba o nakupovaní a predaji – v aprílovú sobotu si vychutnáte skvelú atmosféru pouličného trhu, potešíte sa náhodnými stretnutiami a rozhovormi so svojimi známymi a prechádzkou peknou jarnou Trnavou.

Ak máte záujem zažiť blšákovú atmosféru ako predajca, máte možnosť sa ešte do 2.4.2017 prihlásiť na emailovej adrese: blsak.trnava@gmail.com. Organizátori z Bronco n.o. odkazujú, že ešte majú k dispozícii pár voľných miest.

Jedinou podmienkou je, aby predávané veci neboli nové. Musia byť už použité, no ešte vždy zachovalé a v dobrom stave.

Ulož ako PDF
Napísal 28. marca 2017 7:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.