reklama

Letný Trnavský Blšák bude tentoraz spojený aj s výmenou rastlín

„Vyletnite“ si svoj šatník a nájdite originálne kúsky oblečenia, knihy na dovolenkové cesty, či skvelé hračky pre deti. Už 20. júla 2019 v čase od 9.00 do 13.00 hod na Hlavnej ulici a Nádvorí ponúknu predajcovia a predajkyne veci, ktoré už nepotrebujú a chcú posunúť ďalej.

V toto letné doobedie sa určite oplatí prísť poprechádzať sa po pešej zóne v Trnave a za „babku“ uloviť dáku parádnu vecičku.

Sedemdesiat predajcov a predajkýň ponúkne rozmanité predmety od výmyslu sveta: originálne starožitné kúsky z čias starých rodičov, šaty, detské oblečenie, keramické misky alebo šálky, hodiny, autíčka či veci do domácnosti.

Ilustračné foto: kamarianphotography

Na svoje si určite prídu i vášniví čitatelia alebo zberatelia kníh a za dobrú cenu budú môcť doplniť svoje knižnice.

Skvelá atmosféra pouličného trhu bude doplnená i Swapom rastlín na Nádvorí – výmenou rastlín, či ich odrezkov.

Je to skvelá príležitosť ako si rozšíriť svoju zbierku izbových kvetín, spoznať nových ľudí a užiť si krásny júlový deň.

Trnavský blšák a Swap organizuje Bronco n.o. v spolupráci s Mestom Trnava.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 10. júla 2019 9:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.