reklama

Blšák zakotví opäť na Hviezdoslavovej ulici

Už túto sobotu 23. septembra 2017 sa v čase od 9.00 do 13.00 hod. môžete potešiť originálnymi úlovkami za dobrú cenu.

Na Hviezdoslavovej ulici si svoj tovar rozloží sedemdesiat predajcov a predajkýň a v rámci Trnavského blšáku ponúknu rozličné veci na oblečenie, do domácnosti alebo len tak pre radosť.

Nebudú chýbať ani starožitnosti, knihy a rôzne zberateľské kúsky.

Ilustračné foto: Bronco

S príchodom jesene vymieňame šatník, meníme sandále za teplejšie topánky a popri tom príde na rad i upratanie skríň.

Ak vám chýbajú nejaké teplejšie kúsky do jesenného šatníka, alebo si chcete nájsť krásnu bodkovanú šálku na horúci čaj či dobrú knihu na dlhé večery – príďte v sobotu na Trnavský blšák.

Opäť zakotví na vynovenej Hviezdoslavovej ulici v centre mesta, ktorá sa na jedno predpoludnie premení na blšákové trhovisko.

Trnavský blšák je organizovaný neziskovou organizáciou Bronco v spolupráci s Mestom Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 19. septembra 2017 9:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.