reklama

Pozvánka: Sobotný Blšák bude opäť na Miklášskom námestí a ulici M. Sch. Trnavského

Nenechajte si ujsť jesenný Blšák. Uskutoční sa v sobotu 24. septembra 2022 v historickom centre Trnavy – na ulici M. Sch. Trnavského a Mikulášskom námestí.

Ako informovali organizátorky z BRONCO n.o., sedemdesiat predajkýň a predajcov ponúkne svoje jedinečné oblečenie, knihy, starožitnosti či predmety do domácnosti.

FOTO: archív Blšáku

Nová lokalita Blšáku na ulici Mikuláša Schneidera Trnavského a Mikulášskom námestí sa podľa organizátoriek stretla s pozitívnym ohlasom, návštevníci si pochvaľovali jej čaro aj atmosféru.

Trnavský blšák sa tentoraz rozšíri aj o dvor Domu hudby a má byť príjemným zahriatím sa pred októbrovým Rínkom.

Čas predaja je stanovený od 9. do 13. hodiny.

Ulož ako PDF
Napísal 19. septembra 2022 10:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.