reklama

Na pešiu zónu sa v sobotu vráti obľúbený Trnavský blšák

Máte radi vyjednávanie cien, prehrabávanie sa v starých veciach a radosť, keď sa vám podarí nájsť ten váš “poklad”? Ak áno, Trnavský blšák je pre vás tým pravým miestom. Jeho jesenná verzia sa uskutoční 17. septembra 2016 v čase od 9.00 do 13.00 hod tradične na Hlavnej ulici pred radnicou.

Na Blšáku bude predávať viac ako 80 predajcov a predajkýň, u ktorých si môžete zakúpiť zachovalé sezónne oblečenie, topánky, potreby do domácnosti, drobný nábytok, či dekoratívne doplnky za priaznivé ceny.

Okrem toho tu nájdete aj rozličné poklady v podobe jemného porcelánu, unikátnych kníh či starožitností.

Príďte vyskúšať svoje vyjednávacie schopnosti!

blsak1

Ilustračné foto

Organizátori z neziskovej organizácie Bronco sa úprimne tešia, že sa záujem o predaj na Blšáku stále zvyšuje.

“Máme radosť, že si Trnavský Blšák našiel u starších i mladších obyvateľov Trnavy svoje miesto a na každý Blšák sa nám hlási stále viac záujemcov o predaj. Ľudia majú radosť z toho, že si počas trhu môžu vyskúšať rolu predavačov a ‚vyjednávať‘ s nakupujúcimi. Vychutnávajú si nákupnú atmosféru a tešia sa z toho, keď sa im podarí niečo predať. A radosť je samozrejme aj na strane kupujúcich, ktorí s nadšením odchádzajú domov s peknými vecami zakúpenými za pár euro.”

Pozývame vás vychutnať už túto sobotu atmosféru blšieho trhu, nakúpiť si veci za výborné ceny alebo sa len tak poprechádzať po pešej zóne.

Ulož ako PDF
Napísal 12. septembra 2016 10:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na pešiu zónu sa v sobotu vráti obľúbený Trnavský blšák”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.