reklama

Pred radnicou sa uskutoční 10. ročník súťažnej výstavy fotografickej tvorby FoTTofest 2019

V historickom centre Trnavy sa uskutoční v sobotu jubilejný 10. ročník prehliadky fotografií pod šírym nebom FoTToFest 2019.

Občianske združenie Fotoklub IRIS si pripomína tento rok 10. výročie svojho vzniku. Pri tejto príležitosti pripravilo spolu s Mestom Trnava pre priaznivcov fotografie jubilejný, už desiaty ročník prehliadky fotografií pod šírym nebom FoTToFest 2019, ktorá sa uskutoční v sobotu 15. júna 2019 na pešej zóne.

„Tak ako po minulé roky budú pre vystavujúcich prichystané siete, na ktoré si budú môcť prinesené fotografie pripevniť. Téma ani počet fotografií nie sú obmedzené, organizátori si však vyhradzujú právo vyradiť z prehliadky fotografie, ktoré by boli v rozpore s platnými zákonmi SR,“ priblížil podpredseda OZ Fotoklub IRIS Dušan Rafaj.

FOTO: Dušan Rafaj

Registrácia na podujatí je bezplatná, každý účastník dostane registračnú kartu, na ktorú mu budú môcť návštevníci podujatia prilepiť fotobod – nálepku, ktorou vyznačia, že sa im vystavená fotografia alebo fotografická kolekcia páči.

Fotobody dostanú návštevníci podujatia od usporiadateľov. Vystavujúci s najväčším počtom fotobodov získa cenu divákov.

„Okrem ceny divákov vyberú anonymným hlasovaním členovia Fotoklubu IRIS najlepšiu fotografiu alebo kolekciu fotografií, ktorá získa cenu fotoklubu. Pre úspešných vystavovateľov budú pripravené hodnotné a zaujímavé vecné ceny,“ doplnil D. Rafaj.

Ak ešte nemáte na sobotu 15. júna 2019 program a baví vás fotografia, ste srdečne vítaní.

Podujatie sa začína registráciou účastníkov od 11.00 h, otvorenie sa uskutoční o 13.00 h a výsledky budú vyhlásené o 17.30 h.

INFO:

FB event:
www.facebook.com/events/581122079050225/

Web OZ Fotoklub IRIS:
irisfoto.sk/2019/05/12/fottofest-2019/

FOTO: Vladimír Chrenko

Ulož ako PDF
Napísal 12. júna 2019 11:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.