reklama

Trnavské volejbalistky zdolali Prešov pred výborným publikom

V prvom zápase tohto roka porazili volejbalistky Hit UCM Trnava na domácej palubovke v skupine o 5. a 7. miesto extraligy VK Prešov.

Pred skvelými divákmi Trnavy odchádzali v sobotu 18. januára smutnejšie hráčky VK Prešov.

Družstvo Hit UCM Trnava pod vedením hlavného trénera Rastislava Filípka zaslúžene zvíťazilo, aj keď potrebovalo až päť setov.

FOTO: Hit UCM

Prvé dva sety ovládli jednoznačne domáce hráčky, ale v treťom a štvrtom sete začali robiť chyby a zápas Prešovčanky vyrovnali.

V piatom sete zvíťazili Trnavčanky 15:11 a treťou výhrou v sezóne sa dostali na čelo dolnej skupiny lepším pomerom setov práve pred Prešovčanky.

Rastislav Filípek, tréner Trnavy: „Po prvom a druhom sete to s nami vyzeralo výborne a s Prešovom na uterák, lenže za stavu 2:0 sa začal nový zápas a na uterák sme boli my. Mali sme lepší vstup do piateho setu a vedenie sme si držali až do konca.“

Hlavný tréner Rastislav Filípek (na snímke) ani nie 24 hodín po zápase riešil príjemné veci, keď sa skoro ráno 20. januára 2020 sa stal otcom Rastislava Filípka, ml. Mame Viktórii Filípkovej i juniorovi želá vedenie Hit Trnava veľa zdravia a spoločného šťastia v živote.

HIT UCM TRNAVA – VK PREŠOV 3:2 (17, 9, -18, -16, 11)
Rozhodovali: Viktoríni-Lisá a D. Dovičovič ml., 180 divákov

Trnava: Behúnová 14, Límová 9, Povrazníková 13, Konárová 18, Sukovská 7, Grófová 4, libero Sedlářová (N. Kubová 0, Ondrejková 1). Tréner: R. Filípek.
Prešov: Lukáčová 4, Jurkovičová 0, Pisarčíková 8, Gavronová 12, Sviteková 15, Dudarenková 9, libero Nehilová (Paulínyová 0, Vrabcová 1, Novotná 0, Dúbravcová 0). Tréner: R. Németh.

MVP: Zuzana Konárová (Trnava)

Ulož ako PDF
Napísal 22. januára 2020 10:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.