reklama

V centre na seba narazili dva rozdielne tábory. Prívržencov Kotlebu a odporcov fašizmu oddeľovali policajné hliadky

AKTUALIZOVANÉ

Proti nenávisti a fašistickej ideológii sa spojili v piatok 31. januára 2020 v centre Trnavy stovky ľudí. Protestné zhromaždenie vzniklo ako reakcia na ohlásené verejné stretnutie Mariana Kotlebu a jeho spolustraníkov z ĽSNS na Námestí SNP.

Akcia sa neobšila bez niekoľkých incidentov, agresie a provokácií, žiaden z nich však neprerástol do väčšej potýčky.

Policajti pohotovostného útvaru vyviedli z davu muža, ktorý je podozrivý z poškodzovanie cudzej veci a to konkrétne fotoaparátu v hodnote 3000 eur. “Okrem toho sme zadokumentovali tri priestupky proti majetku, ktoré súviseli s poškodením vozidiel a so znehodnotením reklamného banera,” informovala trnavská polícia na Facebooku.


Na Námestí SNP stáli proti sebe dva tábory, zišlo sa tu asi 1000 ľudí

FOTO: (rd)

Situáciu mali pod kontrolou policajné zložky, ktoré oba tábory od seba oddelili aj pomocou vozidiel a oplotenia. Napätie vyvolali najmä na začiatku lietajúce plechovky z tábora kotlebovcov.

Podľa polície sa počas zhromaždenia sa jedna osoba zranila a tá bola po zásahu kameňom do hlavy prevezená na ošetrenie do nemocnice. Tento prípad polícia preveruje s podozrením na výtržníctvo.

Niektorí z prívržencov Kotlebu prišli na míting zamaskovaní rúškami a vulgárne nadávali svojim oponentom aj prítomným novinárom a fotografom.

Trnavčania, ktorí sa rozhodli pripojiť k iniciatíve Trnava s fašistami nediskutuje!, mali v porovnaní s priaznivcami Kotlebu približne dvojnásobné zastúpenie.

Protest iniciátori zvolali ako prejav nesúhlasu s politkou strany Mariana Kotlebu. “Zhromaždenie v žiadnom prípade nie je agitáciou v prospech žiadneho politického subjektu,” upozornili.

Svoj postoj voči extrémizmu vyjadrila aj trnavská župa, ktorá nechala na blízku budovu Knižnice Juraja Fándlyho mená ľudí z nášho kraja, ktorí boli transportovaní do koncentračných táborov.

Denník N vo večerných hodinách informoval, že prívrženci kotlebovcov po skončení mítingu napadli predstaviteľov strany Progresívne Slovensko / Spolu.

„Dostal som jednu ranu do hlavy, kolega do zubov, napadli aj jedného okoloidúceho mladého človeka, ktorému po rane tiekla krv z nosa,“ povedal denníku člen predsedníctva PS/Spolu Pavel Sibyla s tým, že potom útočníci odišli.

Stanovisko trnavskej polície k zhromaždeniu:

“Polícia počas verejného zhromaždenia vykonala služobné zákroky proti osobám, ktoré sa dopustili protiprávneho konania a narušili pokojný priebeh zhromaždenia. Polícia ich vykonala voči osobám bez rozdielu k ich sympatiám a k ich osobným názorom.
V prípade, že príde opätovne k narušeniu verejného poriadku zo strany občanov, takéto správanie nebudeme tolerovať a zákroky budú vykonané zo strany policajtov razantne v zmysle zákona.
V súvislosti so včerajším zhromaždením policajní kriminalisti zhromažďujú všetky informácie k osobám, ktoré akýmkoľvek spôsobom narušili toto zhromaždenie. V prípade, že ste boli osobne svedkami protipravneho konania, kontaktuje políciu na čísle 158.”

Ulož ako PDF
Napísal 31. januára 2020 18:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

40 komentárov pre “V centre na seba narazili dva rozdielne tábory. Prívržencov Kotlebu a odporcov fašizmu oddeľovali policajné hliadky”

 1. 1
  svetu mier says:

  Bojovať proti nenávisti nenávisťou je choré.
  Obidve strany ukázali úroveň 5 cenovej skupiny.
  Dávam 4 mínus zo správania.

  • 1.1
   Ďakujeme, že môžeme says:

   Ivan Chrenko, Jaroslav Haščák, Tomáš Chrenek, Milan Fiľo, Miroslav Trnka, Peter Paško, Rudolf Hrubý, Jozef a Patrik Tkáčovci, Evžen Balko a rodina, Mária Blašková a rodina, Ivan Jakabovič, Ján Moder a rodina, Martin Kúšik, Richard Marko, Maroš Grund, Anton Zajac, Jozef Oravkin, Jozef Brhel a rodina, Dediči Viliama Pančíka, Ivan Kmotrík, Michal Lazar, Pavol Jakubec, Otto Berger a rodina, Alexej Beljajev, Slavomír Hatina a rodina, Štefan Kassay, Peter Lukeš, Ján Sabol, Juraj Široký,Jozef Antošík a rodina.

 2. 2
  Nevec Gdo says:

  Pred 4 rokmi vznikla hradza proti extremizmu. Ocakaval by som,ze sa tam Fico, Danko a Bugar aj so svojimi nohsledmi,mafianmi,zlodejmi postavia medzi oba tabory,aby aspon trochu dostoja zmyslu vzniku zlepenca. Ci fakt vznikli,len ako mafianske zdruzenie?

 3. 3
  DPH says:

  Aj ja som bol na mítingu, známky zo správania dávať nebudem túto činnosť prevzal do svojej pracovnej činnosti primátor. Svojou účasťou aj s Pekarčíkom a transparentom niečo splietajúce o činorodej práci potvrdil aroganciu jemu vlastnú. Progresívci prišli a najmenej 50 krát za hodinu kričali poďte sem. Ostal som v pomykove koho volajú či Kotlebovcov aby sa spolu pobili alebo ťažko odencov aby ich vytlačili z priestoru a prestali provokovať. Kotlebovci nepotrebujú provokovať tí to majú dobre našliapnuté, len aby sa tam dostali PS a OĽaNO. Účasť 70% Kotlebovciotlebovci 30% ostatný. Viskupič zverejnil mená židov odvlečených z Trnavskéko kraj do koncentračných táborov. To si on myslí že z Trnavského kraja do koncentračných táborov boli odvlečený len Židia? Zajatý vojaci Trnavskej posádky boli odvlečení rovno do rekreačných táborov. Viskupič ti si farizej iného kalibru, spolu s Trubanom. Už sú mu aj roboši dobrý. Novinárska práca je o pravdivom informovaní občanov . Môj záver je liberáli prišli provokovať a nevyšlo to !!!!!

  • 3.1
   Huncút says:

   Bol som tam a nezostal som len pri dojme z osobného stretnutia sa zo situáciou.

   Prešiel som si diskusiu na FB pána primátora a pozrel jeho digitálnu komunikáciu. Väčší strach ide na mňa z neho ako z ľudí okolo p. Kotlebu.

   Dôvod? Ten človek je skutočne postavený na pilieroch fašizmu. Akýkoľvek názor iný ako ten jeho je hodný diskusie s ním, kde východiskovou situáciou je absolútna pravda a hodnovernosť pána primátora.

   Len som pri dlhom googlení nezistil, o čo sa opiera. Životopis pána primátora to nebude.

   • 3.1.1
    DPH says:

    Treba pozrieť na youtube míting ĽSNS 4.2.2020 v Rimavskej Sobote a človek pochopí čoho sa všetci boja. Matovič na Ta3 v nedeľu žiadal Kotlebu, aby mohol vystúpiť na tomto mítingu . 2% Kolebových voličov Matovič nazval šimpanzami , napriek tomu Kotleba súhlasil a potvrdil pozvanie, Matovič však neprišiel . Takže po potvrdený najvyšším súdom že strana ĽSNS je legitímna, je potrebné tento fakt rešpektovať. Skutočne strach ide z LT a OĽaNO.

    • 3.1.1.1
     Huncút says:

     Výborný príspevok a len zopakujem – ja mám strach a veľký z Petra Bročku a LT.

     Nakoľko nechcem aby ma P. Pokorný blokol (lebo by musel) napíšem len jediné – odporučil by som komukoľvek na koho tento človek s kontroverznou minulosťou zaútočil, aby sa zmobilizoval ešte pred voľbami.

     Osobne sa veľmi čudujem Kotlebovcom, že ešte nezvolali tlačovú konferenciu na tému TRNAVA a nezvolali ju v Trnave práve. Všetci vieme, že M. Kotleba má historicky korene práve v Trnave.

     Nie som mimochodom vôbec priaznivec ĽSNS. Naopak. Len sa mi nepáči ako sa amaterizmus dnes nazval riešením. Ľudia bez skúseností vytvárajú konflikt pre jediný motív – aby sa dostali k moci.

     A zveriť moc neskúsenému je ako zveriť ju fašistovi…

     • 3.1.1.1.1
      Peto je VODCA says:

      Peter je vodca. Viedol deti do boja s ludmi, ktori maju nazor, nech by bol akokolvek pomyleny, viedol ich. To jemu staci. Nech zije Peto, vodca nas vsetkych co sme este nezili realny zivot.

      • 3.1.1.1.1.1
       vocca says:

       Vocca žije z ilúzie plebejského vodcu, pretože jeho nepolitická politika cieli inam, je chorobne závislý od priazne, jeho drogou sú lajky a vizibilita, nezaujímajú ho nuansy spravovania mesta, pohŕda politickým zákulisím, v ktorom sa rodia nevyhnutné dohody a kompromisy.
       On je predsa divadelník, ktorý nepotrebuje zákulisie, ale iba kulisy.
       Tak ako voccovi slúžia ako figúrky jeho kandidáti, tak mu slúžia ako figúrky aj voliči.
       Jeho fejsbúkový ľud mu to papá.

 4. 4
  hunbuk says:

  Voladze som očul že vraj Smer a ich kumpáni kradnú.
  Nerozumím že prečo títo neprotestujú proti ním. To im nevadzí.
  Kotleba (vraj) nekradne. Tak načo tá šaškárna.
  Ščúl mu hentí na čele s primášom a županem iba zvihli tí percentá.
  Nevím na čo to bolo dobré.
  Ešče aj ten Matovič to pochopil a dneskaj na ta3 kritizuval ten hunbuk v Trnave.

 5. 5
  Jan says:

  V mediách informujú o agresii Kotlebovco. Na mítingu provokovali Beblavý a Truban a ich prívrženci sa chceli byť. Nerozumiem tomu za toto položili život Kuciak a jeho snúbenica. Kuciak bojujúci za pravdivé informácie si to nezaslúži, liberálne médiá to vidia však opačne.

  • 5.1
   Cooper says:

   Ako je to vlastne so zakonom o statnych symboloch?Je normalne,aby niekto na Slovensku verejne propagoval preciarknuty dvojkriz?Taky isty dvojkriz maju vo svojom znaku napriklad Skalica,Nitra a vela dalsich obci…

 6. 6
  Looper says:

  Je hanbou pre Trnavu, že zhromaždenie krajnej pravice sa organizuje pred pamätníkom osloboditeľov. Taktiež platí zákaz zakrytia tvare pri zhromaždeniach. Ak mali mladi chlapci spolok, mali ostať u mamičky a piť čaj. Keď vyhrajú voľby budú musieť všetky hákové kríze na hrudi pretetovat na okna…

  • 6.1
   Kamil says:

   Na ostudu bol ako obyčajne hlavne náš FB “super” primátor so svojim socialistickým transparentom a svojimi pár kamoškovcami. Citelne sa mu znižujú šance na jeho znovuzvolenie (pardón, veď vlastne on už sa ani nechystá znova kandidovať…teda pokiaľ to nebude tak ako aj naposledy keď vykrikoval skoro do volieb že raz stačilo😀) a snaží sa upútať čím sa dá (a aj nedá)…Našťastie už aj v jeho FB komunite získava pozitívne komentáre už skôr od mimotrnavského publika…tí ho ešte neprekukli😀 Takže reálna hrozba jeho znovuzvolenia sa našťastie znižuje!!!

 7. 7
  slepý a hluchý says:

  Ak bol míting ĽSNS ohlásený a povolený, nemal primátor z bezpečnostných dôvodov povoliť protizhromaždenie v bezprostrednej blízkosti. Ak protizhromaždenie nebolo ohlásené, mal z pozície primátora žiadať jeho rozpustenie a nie na ňom aktívne participovať.
  Povedal by som, že to čo sa udialo, ide (aj) na jeho triko…
  A potom je tu ešte jeden rozmer. Slovo liberál/liberalizmus pochádzajú od slova sloboda. Každý liberál by teda mal rešpektovať slobodu niekoho iného. I keď s ĽSNS výsostne nesúhlasím, pýtam sa, kde je se sloboda slova a sloboda zhromaždenia počas predvolebného mítingu? Ak na ňom nehlásia nič protiprávne, prečo by nemohli mať míting? Lebo ich niekto zaškatuľkoval ako náckov? Lebo o pár rokov to už môže byť hocikto, kto ich svet nezdieľa.

  • 7.1
   Looper says:

   Problém je v tom, že členovia z jadra LSNS sa otvorene alebo skryto hlásia k neonacistickým myšlienkam. Že dehumanizuju menšiny, ktoré sú na okraji spoločnosti a že si dovolia žiadať o zhromaždenie pred pamätníkom. Keby nebolo našich predkov, ktorí bojovali proti nacistom, tak by sme tu už neboli ani my. Neviem či primátor povoľuje zhromaždenie, ale bolo to nezvládnuté.

   • 7.1.1
    slepý a hluchý says:

    O ĽSNS nemám extra idei, ten zoznam odsúdených (za rasovo motivované trestné činy) hovorí sám za seba. Ale ak sa chceme oháňať slušnosťou, spravodlivosťou, tak práva iného môžeme obmedziť len pri dodržaní troch zásad – legality, legitimity a proporcionality. Nemôžeme uplatňovať všeobecnú prevenciu, ale až správanie daného jednotlivca musí predstavovať skutočnú, existujúcu a dostatočne vážnu hrozbu ovplyvňujúcu jeden zo základných záujmov spoločnosti.

    LEGALITA zásahu štátu do tohto práva je determinovaný zákonom. Takýto zásah musí byť vždy na základe zákona a v súlade so zákonom.
    LEGITIMITA Legalita takýchto zásahov štátu úzko súvisí s ich legitimitou, to znamená, že tieto zásahy sa môžu uplatniť len v prípadoch a okolnostiach, ktoré vyplývajú z článku 8 ods. 2 Dohovoru, t. j. ak ide o záujem štátu z dôvodov ochrany národnej bezpečnosti, verejnej bezpečnosti, predchádzania nepokojov a zločinnosti, v záujme spoločnosti z dôvodu ochrany zdravia a morálky, zabezpečenia hospodárskeho blahobytu krajiny a v záujme jednotlivcov z dôvodu ochrany ich práv a slobôd. Vyššie som uviedol dôvody, kedy to je legitímne.
    PROPORCIONALITA znamená, že k zásahu možno prikročiť len vtedy, keď je to nevyhnutné (sledovaný cieľ nemožno dosiahnuť miernejšími prostriedkami). Výber prostriedkov pri týchto zásahoch štátu do práva na súkromie je ponechaný na voľnú úvahu orgánu verejnej moci, avšak za podmienky dodržania limitov spočívajúcich v nevyhnutnosti daných zásahov a v dodržaní princípov a zásad vlastných demokratickej spoločnosti.

    Pri zhromaždeniach platí ohlasovací a nie povoľovací princíp. Ak predložím riadne ohlásenie, nič by mi nemalo brániť v tom, aby som zhromaždenie zorganizoval. Podľa zákona obec môže zhromaždenie zakázať z nasledujúcich dôvodov:
    – účel zhromaždenia, ktorý je uvedený v oznámení, smeruje k výzve popierať alebo obmedzovať osobné, politické alebo iné práva občanov pre ich národnosť, pohlavie, rasu, pôvod, politické alebo iné zmýšľanie, náboženské vyznanie alebo sociálne postavenie alebo na podnecovanie nenávisti a neznášanlivosti z týchto dôvodov,
    – účel smeruje k výzve dopúšťať sa násilia alebo hrubej neslušnosti, prípadne inak porušovať ústavu a zákony
    – zhromaždenie sa má konať na mieste, kde by účastníkom hrozilo závažné nebezpečenstvo pre ich zdravie
    – na rovnakom mieste a v rovnaký čas sa má podľa skôr doručeného oznámenia konať iné podujatie respektíve zhromaždenie a zvolávatelia sa nedohodli na úprave času konania zhromaždení (ak sa nedá určiť, ktoré oznámenie bolo doručené skôr, rozhodne sa za účasti zvolávateľov žrebovaním)
    Taktiež, zhromaždenie môže rozpustiť zástupca obce alebo policajt len v týchto prípadoch:
    – ak bolo zakázané
    – ak zhromaždenie nebolo oznámené a nastali okolnosti, ktoré by odôvodnili jeho zákaz
    – ak sa oznámené zhromaždenie podstatne odchýli od oznámeného účelu takým spôsobom, že by bolo odôvodnené ho zakázať
    – ak účastníci zhromaždenia páchajú trestné činy a nápravu sa nepodarilo zaistiť inak, najmä zákrokom proti individuálnym páchateľom
    – ak sa oznámené zhromaždenie koná vo večerných hodinách a pokračuje aj po čase, kedy malo byť ukončené.
    Taktiež,
    K tomu mesto nepristúpilo, preto si myslím, že míting ĽSNS sa mal konať a malo sa postupvať ako v minulosti so Slovenskou pospolitosťou – ak začnú svoju slobodu prejavu a zhromaždenia zneužívať a zasahovať do práv iných skupín obyvateľstva, míting rozpustiť.

    Potom je tu druhá strana mince, protimíting protifašistických strán. Tu vidím spomenuté zlyhanie primátora, ktorý v tomto prípade nevyužil svoju kompetenciu zhromaždenie zakázať a tým prispel v vzniknutej situácii, dôvod na to predsa mal: na rovnakom mieste a v rovnaký čas sa má podľa skôr doručeného oznámenia konať iné podujatie respektíve zhromaždenie a zvolávatelia sa nedohodli na úprave času konania zhromaždenia. On urobil opak, vystavil ľudí nebezpečenstvu a dokonca na ňom sám participoval provokatívnym transparentom.

    • 7.1.1.1
     lepšia antifa says:

     slepý a hluchý perfektná odborná analýza !!! rešpekt !!!
     Zbabelec totálne neschopný čokoľvek riadiť ktorý za 6.000 euro si mal plniť svoje povinnosti primátora mesta za čo je kráľovský platený z našich šialene zvýšených daní tam stál ako šašo v kapucni obklopení úderkou neomarxistov pod vlajkou zakázanej organizácie Antifa.
     Nech žije 1. máj sviatok práce hurááá

     • 7.1.1.1.1
      ABC says:

      Je potrebné prestať podceňovať primátora, spojenie s každým, len aby zostal pri moci je zjavné. Polícia ,prokuratúra na úrovni okresu a kraja podchytená a spolupracujúca, v opačnom prípade obe zhromaždenia oddelené na 300 m , tak ako v Nových Zámkoch a môžu vykrikovať a provokovať koľko chcú. Generálna prokuratúra by mala posúdiť protiprávnosť konania primátora.

 8. 8
  Trest says:

  Primátor nič nepovoluje ty klamaaaar

 9. 9
  Jan says:

  Pravda je taká že každé stretnutie občanov, športoví zápas, koncert musí byť ohlásený na MU. V prípade nesúhlasu mesto má právomoc prijať opatrenia na zamedzenie výtržností, zabezpečenie ochrany a zdravia občanov ako aj ochrany majetku. Keď že je štatutár tak je to jeho zodpovednosť. Čo sa týka boja našich predkov proti nacizmu primátor s radosťou likviduje svojich odporcov nepozerajúc na prinesené obete rodín pokiaľ mu to neprináša osobný prospech.

 10. 10
  Looper says:

  V 90tych rokoch sa po TT prechádzali skinheads a šírili strach. Teraz si dali namiesto bomberov obleky a tvária sa že tu spravia poriadok. Som síce ateista, ale boh s nami. Romovia, černosi, Indovia, Vietnamci, ti čo sú ini alebo nesúhlasia s ich názorom sa môžu báť. My všetci.

 11. 11
  trnavak says:

  Chceli sa byť? Ty máš aj základku? Kotlebovci mňa provokujú s ich programom na a4 ktorý by nás posunul na úroveň tretieho sveta a nikoho nenapadám. Kuciak určite nerobil svoju prácu kvôli voľbám a saskarnam prednimi ci už sú to kotleby alebo ultra liberáli.

 12. 12
  teatro says:

  Nechutné divadlo z obidvoch strán. Spravili z toho pojazdný cirkus.
  Jedna skupina potrebuje druhú lebo nemajú čo ponúknúť iba zlom proti zlu, nenávisťou proti nenávisti, hulvátstvom proti hulvátstvu. To je všetko čo ponúkli.
  Zmanipulovaná obojstranne organizovaná akcia, na ktorej bolo na obidvoch stranách 50% navozených komparzistov.
  Našťastie trnavčania sa nedali nachytať.
  Pretŕčali sa tam hlavne pseudopolitici, kandidáti do volieb akože niečo robia.

  Jediná komická bola veselá úderka z radnice ktorá oslavovala “Sviatok práce”.
  Priatelia – Sviatok práce sa oslovuje 1. mája resetujte si softvér :):):):)

  • 12.1
   antianti says:

   Bojovníci LT za nenávisť stáli hrdo s transparentom za vlajkou antify a ľuďmi s maskami zhromaždenými okolo Biháriovej, Trubana a Beblavého.
   Nechutné.

   • 12.1.1
    2+2=5 says:

    Na weboch je veľa videí z piatkovej akcie.Mať za komparz členov bratislavskej antify,to teda progresívcom vyšlo na výbornú.Zaujimavé,že pri týchto ľavicových extremistoch nikomu zo “slušných” už zahalené tváre týchto ľudí nevadia.Stačí keď im bubnujú a mávajú zakázanými vlajkami.Za posledné mesiace vidíme,kam až dospeje chronická túžba po moci.Takto polarizovaná spoločnosť tu tuším ešte nebola a to je ešte skoro mesiac do volieb.

 13. 13
  Jozef says:

  Presne napisane od teatra zlo plodi zlo progresivci si vobec neziskaju takto hlasy nezodpodne od organizatorov a to nehovorim co tento miting stal prachov

  • 13.1
   chaos says:

   Matovič pochopil situáciu s mítingom a dnes v rtvs poslal Trubana a spol inými slovami do ……. Platí to aj pre jeho bratranca a nášho richtára.
   Primátor mesta má zabezpečovať okrem iného riadny chod mesta, čistotu, poriadok a bezpečnosť občanov. Miesto toho svojimi statusmi hecoval na FB a prilieval olej do ohňa. Zbabelé výhovorky na FB ja nič ja muzikant sú len prejavom neschopnosti. Triviálnu vec že 3 mítingy majú byť na troch od seba dostatočne vzdialených a zabezpečených miestach by zvládol aj podpriemerný manažér. Bol na mieste s nejakým čudným transparentom a na voľačo sa hral namiesto toho, aby apeloval veliteľov štátnej polície.

 14. 14
  žihadielko says:

  Nero nerozumie komunálnej politike nieto ešte tej veľkej.
  Pracuje na základe rozkazov z centrály.
  Keď chcel agitovať tak nech ide na severnú tribúnu s tým transparentom.
  To je tam kde chodil pred voľbami s Uhríkom, Šujanom a Fúzakom.
  Môže im aj vysvetliť problematiku platenia daní, participatívneho rozpočtu a môžu spraviť aj zbierku na pokutu pre CA, aby sa vylepšil rozpočet.
  Určite bude záujem aj o žihadielko.

 15. 15
 16. 16
  Looper says:

  Pán primátor vníma výkon funkcie ako egotrip, kde prezentuje seba a nie záujmy mesta a jeho občanov. Obcania si zvolili formu bez obsahu, ako cyklovezu bez bicyklov….

 17. 17
  Jan says:

  Aby sme boli objektívny sedí tam aj Pekarčík, takže tam sa nejedná o náhodné posedenie po brigáde. Oni pôjdu s každým kto im pomôž udržať sa pri moci a napchávať si vačky. Neváhajú okrádať dôchodcov , športovcov , malé deti a vôbec všetkých ktorí sa nedokážu brániť. Výsledok je piatok dlhých nožov pred pomníkom osloboditeľov. Nabudúce môže byť aj nočné rokovanie MZ ako v Zlatel Itke. Tak sa píšu dejiny , bolo by potrebné povedať rázne nie tomuto šialenstvu. Truban s Beblavým , Antifa je naša záchrana , v duchu porekadla klin sa klinom vyráža. Môžu sa prijať aj férovejšie pravidlá vybavovania si účtov ošetrené aj VZN mesta. Napríklad dohodnúť miesto, počet ľudí na jednotlivých stranách, spôsob boja. Podmienka na oboch stranách v čele čelný činovníci aby bolo jasné kto za koho kope.

 18. 18
  Hanba says:

  Najväčšia hanba bola a to vrátane predstaviteľov vedenia mesta a ľudí okolo,že sa pri štátnej hymne pískalo a kričalo. Cez čiaru.
  Kto už tomuto rozumie.
  Pred rokmi primátor pustil kotlebovcov na oficiálnu pôdu mesta. Stretával sa s náckami na futbale, fotky s Hynkom a spol. Sú verejne známe.
  Teraz sa fotí s Trubanom a opačnÿm extrémom.
  Skrátka, kadr vietor, tade ja.
  Populista ns n tu a ovce mu to stále žerú.
  Nevymyslíš.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.