reklama

Policajné hliadky kontrolujú cestné ťahy medzi okresmi, vo zvýšenej miere sa zamerajú aj na ďalšie lokality

Policajné hliadky vykonávali dohľad nad dodržiavaním prijatých protipandemických opatrení a s nimi súvisiaceho zákazu vychádzania.

Ako informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová, “hliadky preverovali najmä domáce vozidlá prechádzajúce z okresu Piešťany do okresov Nové Mesto nad Váhom a Topoľčany”.

Piešťanskí policajti skontrolovali vo štvrtok 7. januára 2021 celkom 44 osôb, pričom v 43 prípadoch vodiči hodnoverne preukázali opodstatnenosť porušenia zákazu vychádzania a jednej osobe bola za jeho nedodržanie uložená bloková pokuta.

Nakoľko sa Covid situácia na Slovensku zhoršuje, polícia bude aj naďalej intenzívne kontrolovať dodržiavanie prijatých opatrení vlády SR.

FOTO: KR PZ Trnava
 

Podľa vyjadrenia policajného prezídia z 8. januára, hliadky na Slovensku vo zvýšenej miere kontrolujú v týchto dňoch hlavné cestné ťahy, hranice okresov, ale aj výjazdy z miest, obchody, vlakové stanice či centrá miest.

“Úlohou polície je zabezpečiť dodržiavanie prijatých opatrení, pretože prvoradým cieľom je priamo chrániť životy a zdravie občanov. A tak, ako sú opatrenia čoraz prísnejšie, tak prísne bude polícia k ich uplatňovaniu pristupovať,” upozornila Polícia SR.

Ulož ako PDF
Napísal 8. januára 2021 13:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.