reklama

Policajné hliadky odhalili na cestách v okrese počas štvorhodinovej akcie dve desiatky priestupkov

Policajti vykonali v rámci celého Trnavského kraja dopravnú akciu zameranú na dodržiavanie pravidiel cestnej premávky, najmä na dodržiavanie rýchlosti, používanie mobilu počas jazdy a na alkohol za volantom.

Ako informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová, „počas štyroch hodín sme riešili 191 vodičov, ktorí si nesplnili svoju povinnosť a dopustili sa tak priestupku na úseku dopravy“.

Z celkovéhé počtu bude jeden priestupca riešený v správnom konaní, osem osôb napomenuli a 182 dostalo blokovú pokutu.

Ilustračné foto: KR PZ Trnava

V okrese Trnava zistili hliadky 21 priestupkov, najviac ich odhalili v okresoch Skalica (36) a Senica (30).

„Policajti rozdali najviac pokút za prekročenie povolenej rýchlosti. Do peňaženky muselo siahnuť celkovo 125 ‚pretekárov‘. Dvanásť osôb nebolo riadne pripútaných a šiesti vodiči jazdili na vozidlách s nevyhovujúcim technickým stavom. Za nezodpovednú jazdu s mobilom v ruke zaplatilo pokutu osem vodičov,“ doplnila Antalová.

Ulož ako PDF
Napísal 24. marca 2022 10:00. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.