reklama

Pri policajnej akcii odhalili vyše 70 priestupkov, vodiči väčšinou doplatili na vysokú rýchlosť

Na cestách Trnavského kraja sa uskutočnila v stredu 18. novembra 2020 policajná akcia. Podľa vyjadrenia vedúcej oddelenia komunikácie a prevencie KR PZ v Trnave Márie Linkešovej išlo o reakciu najmä na pribúdajúce nehody s cyklistami a chodcami.

Policajti kontrolovali na cestách nielen vodičov, ale aj nemotorových účastníkov v okresoch Trnava, Hlohovec a Piešťany.

Ilustračné foto

„Policajné hliadky z celého Trnavského kraja si postupne, od 12.00 do 16.00 hodiny, preverili viaceré úseky, ktoré boli vytypované na základe aktuálnej situácie v doprave. Nielen v mestách ale aj mimo nich odhalili policajti 73 priestupkov v doprave,“ priblížila M. Linkešová.

Všetky priestupky spáchali vodiči vozidiel a najviac pokút, viac ako 70 %, vystavili policajti za prekročenie maximálne povolenej rýchlosti.

Priestupku sa dopustilo aj desať vodičov, ktorí používali počas jazdy telefón a ďalší piati, ktorí neboli pripútaní bezpečnostným pásom.

Pri kontrole si policajti preverili aj alkohol.

„Pozitívne hodnotíme, že počas kontroly policajti na cestách alkohol ani v jednom prípade nezistili,“ doplnila.

Ulož ako PDF
Napísal 19. novembra 2020 15:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.