reklama

Počas dopravnej policajnej akcie vodiči najčastejšie prekračovali povolenú rýchlosť

Sedem desiatok členov dopravnej a poriadkovej služby na cestách v Trnavskom kraji dohliadalo vo štvrtok 15. februára na bezpečnosť a plynulosť dopravy na cestách Trnavského kraja.

O akcii polícia verejnosť pred jej konaním informovala, no aj napriek tomu policajti odhalili 176 priestupkov.

“Najčastejšie vodiči prekročili maximálnu povolenú rýchlosť. Išlo o 68 prípadov,” uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Ilustračné foto

V 16 prípadoch boli vodiči prichytení pri používaní telefónu a v rovnakom počte vozidlá nespĺňali požadovaný technický stav.

V 14 prípadoch neboli členovia posádok pripútaní a v 11 jazdili bez ustanoveného osvetlenia. Dvanásť priestupkov v cestnej premávke vybavili policajti napomenutím, 7 priestupkov bolo postúpených správnemu orgánu, v ostatných 157 prípadoch uložili blokové pokuty.

“Počas tejto policajnej akcie zadržali dva vodičské preukazy, odhalili jeden trestný čin a zaistili dvoch páchateľov trestnej činnosti,” doplnila trnavská policajná hovorkyňa.

Ulož ako PDF
Napísal 20. februára 2018 9:31. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.