reklama

Pri policajnej akcii odhalili na cestách za štyri hodiny 100 priestupkov

Príslušníci dopravnej, poriadkovej a železničnej polície uskutočnili v stredu 22. mája 2013 akciu zameranú na odhaľovanie priestupkov v doprave.

Na cestách okresov Trnava, Hlohovec a Piešťany odhalilo 24 policajtov v čase od 15. do 19. hodiny rovných sto priestupkov, informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

V 62 prípadoch sa vodiči motorových vozidiel dopustili prekročenia maximálnej povolenej rýchlosti, v 8 prípadoch nepoužívali ustanovené osvetlenie, piati cestujúci pripútaní bezpečnostnými pásmi, traja používali telefón. V 14 prípadoch sa účastníci cestnej premávky dopustili menej závažných porušení predpisov a policajti ich vybavili napomenutím.

policia-uzavierka

Ilustračné foto

V apríli došlo v okrese Trnava k 29 dopravným nehodám a v okresoch Piešťany a Hlohovec bolo dopravnou políciou zaevidovaných po deväť dopravných nehôd. Žiadna z nich nebola tragická, 20 ľudí sa zranilo ľahko.

Polícia bude neustále vykonávať rôzne akcie s cieľom pozitívneho ovplyvnenia bezpečnosti v cestnej premávke. Apelujeme na vodičov, aby dodržiavali predpisy a ustanovenia zákona o cestnej premávke a aby jazdili ohľaduplne. Takto môže každý jeden vodič prispieť k bezpečnosti na cestách,“ prízvukovala M. Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 25. mája 2013 13:49. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.