reklama

Ďalšia policajná akcia: za štyri hodiny skontrolovali 800 vodičov, odhalili 212 porušení zákona

V utorok 2. apríla vykonali policajti dopravnej a poriadkovej polície Trnavského kraja v čase od 5. do 9. hodiny celokrajskú osobitnú kontrolu v cestnej premávke zameranú na dodržiavanie rýchlosti vodičmi vozidiel a alkohol za volantom.

Podľa informácií hovorkyne KR PZ v Trnave Martiny Kredatusovej 81 policajtov skontrolovalo počas akcie približne 800 vozidiel a odhalilo v priebehu štyroch hodín 212 priestupkov v doprave.

policia

Ilustračné foto

Policajné radary namerali prekročenie rýchlosti u 69 vodičov, v 23 prípadoch sa vodiči dopustili nesprávneho spôsobu jazdy, v 17 prípadoch jazdili na autách, ktoré nespĺňali technické podmienky. Pätnásti vodiči alebo spolucestujúci nepoužili bezpečnostné pásy, šiesti nesvietili ustanoveným osvetlením, štyria používali telefón, traja nedali prednosť v jazde,“ vymenovala odhalené prehrešky krajská policajná hovorkyňa.

Ako pripomenula, dodržiavaním zákona o cestnej premávke môže každý vodič a účastník cestnej premávky osobne prispieť k bezpečnosti na našich cestách.

Ulož ako PDF
Napísal 3. apríla 2013 16:41. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.