reklama

Na cestách v Trnavskom regióne bude prebiehať dopravná policajná akcia

V pondelok 28. januára 2019 prebehne na cestách každého okresu Trnavského kraja policajná akcia. Informovala o tom hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Vo zvýšenej miere budú dohliadať na bezpečnosť a plynulosť v cestnej premávke hliadky dopravnej, poriadkovej a železničnej polície.

Ilustračné foto

Hliadky sa zamerajú sa na spôsob jazdy, najmä predchádzanie, dodržiavanie rýchlosti, zákaz požívania alkoholických nápojov, telefonovanie za volantom a na cyklistov a chodcov.

„Vodičom odporúčame, aby dodržiavali predpisy, jazdili bezpečne s ohľadom na zimné podmienky na cestách a na jazdu sa riadne sústredili,“ pripomenula M. Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 26. januára 2019 14:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na cestách v Trnavskom regióne bude prebiehať dopravná policajná akcia”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.