reklama

Na cestách v Trnave a okolí bude policajná dopravná akcia

V piatok 10. novembra 2017 sa uskutoční na cestách okresu Trnava policajná dopravná akcia.

Ako uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová, hliadky sa počas akcie zamerajú najmä na kontrolu dodržiavania rýchlosti, alkohol a spôsob jazdy.

Policajti sa budú zameriavať aj na vodičov, ktorí zvyknú počas šoférovania telefonovať.

Ilustračné foto

„Vodičom odporúčame, aby jazdili bezpečne, s ohľadom na jesenné klimatické podmienky. V týchto dňoch takmer denne zaznamenávame strety áut s migrujúcou zverou, preto upozorňujeme vodičov, aby na miestach vyznačených dopravným značením ‚Zver‘ jazdili pomalšie, a to najmä za zníženej viditeľnosti,“ pripomenula M. Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 9. novembra 2017 9:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.