reklama

Nezvestného Jurajova z Dubovian vypátrali aj vďaka verejnosti

AKTUALIZOVANÉ:

Mimoriadne pátranie po Jurajovi bolo už ukončené. Juraj bol vypátraný vďaka medializácii a pomoci širokej verejnosti, informovala polícia 12. augusta

„Oceňujeme obrovskú pomoc všetkých ľudí z okolitých obcí, hasičov, dobrovoľníkov, starostov obcí, pátracích organizácií, kynológov. Vaša nezištná pomoc a zapojenie asi 70 ľudí priamo do pátracích akcií v teréne bolo až dojemné.
Ďakujeme všetkým, ktorí status o nezvestnosti Juraja zdieľali a dostal sa tak do povedomia ľuďom z celého Slovenska,“
uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Pôvodný článok

V pondelok 10. augusta 2020 popoludní vyhlásila polícia mimoriadnu pátraciu akciu. Spolu s hasičmi, dobrovoľníkmi a letkou MV SR prepátravajú okolie obce Dubovany.

„24 ročný Juraj Strečanský odišiel z domu v obci Dubovany na neznáme miesto. Viac sa rodine neozval. Juraj pôsobí mladistvým dojmom, skôr na 16 rokov,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Policajti žiadajú o pomoc a každá informácia môže pomôcť k jeho rýchlejšiemu vypátraniu.

Ak ste ho videli, informáciu môžete odovzdať najbližšej hliadke alebo zavolať na číslo 158.


Na snímke v hornom rohu nezvestný Juraj a pátranie v okolí Dubovian

FOTO: Polícia

Ulož ako PDF
Napísal 10. augusta 2020 15:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nezvestného Jurajova z Dubovian vypátrali aj vďaka verejnosti”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.