reklama

Mestský úrad je uzatvorený do odvolania z dôvodu pozitívneho testu zamestanca

Od štvrtka 1. októbra 2020 sa Mestský úrad v Trnave zatvára pre verejnosť až do odvolania.

„Dôvodom je pozitívny test jedného zo zamestnancov. Samospráva preventívne testuje ľudí, ktorí v ním boli na pracovisku v kontakte, na ochorenie COVID-19,“ informovala hovorkyňa mesta a vedúca úseku komunikácie a marketingu Veronika Majtánová.

Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trnave zároveň kontaktuje ďalšie osoby z jeho okolia.

Ilustračné foto

Mesto Trnava zrušilo aj dnešné plánované stretnutie primátora Petra Bročku s ministrom dopravy Andrejom Doležalom na radnici.

V okrese Trnava pribudlo v ostatných troch dňoch od 28. do 30. septembra 2020 celkom 82 pozitívnych prípadov ochorenia Covid-19.

Fakultná nemocnica evidovala k 30. septembru desať infikovanch zdravotníkov, v nemocnici sa s ochorením lieči viac ako dvadsať pacientov, z toho šiesti sú napojení na pľúcnu ventiláciu.

Ulož ako PDF
Napísal 1. októbra 2020 10:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.