reklama

Mestský úrad opäť sprístupní pre verejnosť klientske centrum, podateľňu a sociálny odbor

Mesto Trnava oznamuje verejnosti, že od pondelka 4. mája 2020 bude Mestský úrad v Trnave na Trhovej 3 otvorený každý pondelok a stredu od 9.00 do 14.00 hod.

K matrike, ohlasovni pobytov a pokladni, ktoré boli občanom sprístupnené od polovice apríla, sa v máji pridáva klientske centrum, podateľňa a odbor sociálny, pričom sa čas vyhradený pre klientov rozširuje na dva dni v týždni v uvedených časoch.


Mestský úrad v Trnave

Ilustračné foto

Podľa informácií hovorkyne mesta a vedúcej úseku komunikácie a marketingu Veroniky Majtánovej, „v platnosti naďalej ostávajú preventívne hygienické opatrenia na obmedzenie šírenia koronavírusu – ochranné rúška, dezinfekcia rúk pri vstupe a bezpečnostné odstupy“.

Vstup do budovy MsÚ bude umožnený až po vyzvaní zodpovedným zamestnancom.

Radnica na Hlavnej 1 ostáva pre verejnosť zatvorená.

Ulož ako PDF
Napísal 3. mája 2020 19:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.