reklama

Mestský úrad v pondelok opäť otvoria pre verejnosť, radnica zostáva preventívne zatvorená

Od pondelka 12. októbra 2020 bude Mestský úrad v Trnave na Trhovej ulici znova otvorený pre verejnosť, informovala dnes hovorkyňa mesta a vedúca úseku komunikácie a marketingu Veronika Majtánová.

Dôvodom zatvorenia bol prípad koronavírusu medzi zamestnancami.

„Samospráva okamžite vykonala testovanie a priame kontakty danej osoby ostali v domácej izolácii,“ priblížila Majtánová.

„Naším cieľom bolo chrániť verejnosť pred rizikom nákazy počas návštevy mestského úradu. Služby občanom sme však naďalej poskytovali elektronicky a telefonicky. Situáciu máme v súčasnosti pod kontrolou a klienti nás môžu opäť navštíviť osobne,“ uviedla prednostka MsÚ Katarína Koncošová.

Pri vstupe do budovy mestského úradu je naďalej potrebné mať nasadené ochranné rúško, použiť dezinfekciu na ruky a nechať si zmerať telesnú teplotu na čele.

Radnica na Hlavnej 1 ostáva z preventívnych dôvodov pre verejnosť zatvorená, povolené sú iba vopred dohodnuté návštevy.

Ulož ako PDF
Napísal 9. októbra 2020 14:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mestský úrad v pondelok opäť otvoria pre verejnosť, radnica zostáva preventívne zatvorená”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.