reklama

V pondelok opäť otvoria mestský úrad, samospráva naďalej odporúča vybavovať veci na diaľku

Od pondelka 12. apríla 2021 sa pre verejnosť opäť otvára klientske centrum, podateľňa, matrika a ohlasovňa pobytov na Mestskom úrade v Trnave na Trhovej 3.

Fungovať budú v bežných úradných hodinách, samospráva však prosí občanov, aby osobnú návštevu úradu z preventívnych dôvodov volili len v nevyhnutných prípadoch.

Väčšinu úradných záležitostí či otázok je možné riešiť online, telefonicky, prípadne poštou.

„Epidemiologická situácia sa po dlhej dobe konečne postupne lepší, no stále je namieste byť opatrní. Občanom sme k dispozícii, naďalej však platí, že čo sa dá, je lepšie vybaviť na diaľku, aby sme eliminovali riziko šírenia nákazy,“ uviedol prednosta MsÚ Igor Kršiak.

Pri vstupe na mestský úrad bude potrebné preukázať sa certifikátom s negatívnym výsledkom testu na koronavírus starým nanajvýš sedem dní, potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 alebo dokladom o druhom zaočkovaní spred minimálne 14 dní.

Samozrejmosťou ostáva respirátor triedy FFP2, meranie telesnej teploty a dezinfekcia rúk.

Ulož ako PDF
Napísal 11. apríla 2021 19:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.