reklama

Mestský úrad prechádza počas lockdownu do obmedzeného režimu

Vzhľadom na štátom vyhlásený lockdown a s ním súvisiace nariadenia prechádza Mestský úrad v Trnave na Trhovej 3 od pondelka 29. novembra 2021 do obmedzeného režimu fungovania.

Verejnosti budú naďalej k dispozícii klientske centrum, podateľňa, matrika, pokladňa a ohlasovňa pobytov, ostatné pracoviská bude možné kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Úradné hodiny sú v tomto období zmenené na 8.00 až 15.00 h, budova radnice na Hlavnej 1 bude otvorená od 7.30 do 15.30 h. Vstup bude umožnený po preukázaní splnenia podmienky OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní COVIDu).

Ilustračné foto: trnava-live.sk

„Na mestskom úrade máme viac než 80-percentnú zaočkovanosť, počas lockdownu však chceme prispieť k zníženiu mobility a preto v súlade s odporúčaním ministra zdravotníctva a rozhodnutím Vlády SR presúvame zamestnancov na prácu z domu. Po predošlých vlnách pandémie sme pripravení poskytovať naše služby aj v takejto podobe. Prosíme občanov, aby zvážili potrebu osobnej návštevy pracovísk, ktoré ostávajú otvorené, a v prvom rade nás kontaktovali telefonicky alebo online,“ hovorí prednosta MsÚ Igor Kršiak.

Služby verejnosti budú v maximálnej možnej miere dostupné, pozastavené je iba overovanie podpisov. Tento úkon je možné vybaviť u notára.

„Obmedzený režim úradu bude trvať do 9. decembra, resp. podľa ďalších nariadení štátu. Ospravedlňujeme sa občanom za prípadné komplikácie a ďakujeme im za pochopenie v tomto náročnom období,“ dodáva I. Kršiak.

Ulož ako PDF
Napísal 27. novembra 2021 17:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.