reklama

Mestský úrad prechádza počas lockdownu do obmedzeného režimu

Vzhľadom na štátom vyhlásený lockdown a s ním súvisiace nariadenia prechádza Mestský úrad v Trnave na Trhovej 3 od pondelka 29. novembra 2021 do obmedzeného režimu fungovania.

Verejnosti budú naďalej k dispozícii klientske centrum, podateľňa, matrika, pokladňa a ohlasovňa pobytov, ostatné pracoviská bude možné kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Úradné hodiny sú v tomto období zmenené na 8.00 až 15.00 h, budova radnice na Hlavnej 1 bude otvorená od 7.30 do 15.30 h. Vstup bude umožnený po preukázaní splnenia podmienky OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní COVIDu).

Ilustračné foto: trnava-live.sk

„Na mestskom úrade máme viac než 80-percentnú zaočkovanosť, počas lockdownu však chceme prispieť k zníženiu mobility a preto v súlade s odporúčaním ministra zdravotníctva a rozhodnutím Vlády SR presúvame zamestnancov na prácu z domu. Po predošlých vlnách pandémie sme pripravení poskytovať naše služby aj v takejto podobe. Prosíme občanov, aby zvážili potrebu osobnej návštevy pracovísk, ktoré ostávajú otvorené, a v prvom rade nás kontaktovali telefonicky alebo online,“ hovorí prednosta MsÚ Igor Kršiak.

Služby verejnosti budú v maximálnej možnej miere dostupné, pozastavené je iba overovanie podpisov. Tento úkon je možné vybaviť u notára.

„Obmedzený režim úradu bude trvať do 9. decembra, resp. podľa ďalších nariadení štátu. Ospravedlňujeme sa občanom za prípadné komplikácie a ďakujeme im za pochopenie v tomto náročnom období,“ dodáva I. Kršiak.

Ulož ako PDF
Napísal 27. novembra 2021 17:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.