reklama

Mestský úrad bude verejnosti k dispozícii v obmedzenom režime do 9. januára

Mestský úrad v Trnave na Trhovej 3 prešiel na konci novembra 2021 do obmedzeného režimu fungovania. V tomto režime zostane najmenej do 9. januára 2022.

Verejnosti sú k dispozícii klientske centrum, podateľňa, matrika, pokladňa a ohlasovňa pobytov, ostatné pracoviská je možné kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.


Mestský úrad na Trhovej ulici

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Vedúca organizačného odboru a vnútornej správy Martina Stanová pripomenula, že na mestskom úrade sa aktuálne nevykonáva overovanie dokumentov a podpisov.

Úradné hodiny sú v tomto období zmenené v čase od 8.00 do 15.00 h, budova radnice na Hlavnej 1 je otvorená od 7.30 do 15.30 h. Vstup je umožnený po preukázaní splnenia podmienky OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní COVIDu).

Ulož ako PDF
Napísal 1. januára 2022 12:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.