reklama

Mestský úrad bude verejnosti k dispozícii v obmedzenom režime do 9. januára

Mestský úrad v Trnave na Trhovej 3 prešiel na konci novembra 2021 do obmedzeného režimu fungovania. V tomto režime zostane najmenej do 9. januára 2022.

Verejnosti sú k dispozícii klientske centrum, podateľňa, matrika, pokladňa a ohlasovňa pobytov, ostatné pracoviská je možné kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.


Mestský úrad na Trhovej ulici

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Vedúca organizačného odboru a vnútornej správy Martina Stanová pripomenula, že na mestskom úrade sa aktuálne nevykonáva overovanie dokumentov a podpisov.

Úradné hodiny sú v tomto období zmenené v čase od 8.00 do 15.00 h, budova radnice na Hlavnej 1 je otvorená od 7.30 do 15.30 h. Vstup je umožnený po preukázaní splnenia podmienky OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní COVIDu).

Ulož ako PDF
Napísal 1. januára 2022 12:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.