reklama

Úrad TTSK na Starohájskej ulici funguje minimálne do 24. januára v obmedzenom režime

V súvislosti s prijatím Uznesenia vlády Slovenskej republiky zo dňa 31. decembra 2020 sprísnil Úrad Trnavského samosprávneho kraja preventívne opatrenia proti šíreniu ochorenia Covid-19. V jeho priestoroch platí zákaz návštev, a to minimálne do 24. januára 2021.

„Úrad vrátane podateľne funguje v obmedzenom režime. Na doručenie zásielok je k dispozícii schránka pred budovou Úradu TTSK na Starohájskej 10 v Trnave. Vedenie úradu prosí ľudí, aby chodili osobne konzultovať svoje požiadavky len v nevyhnutnom prípade a po predchádzajúcom telefonickom dohovore,“ pripomenul riaditeľ Úradu TTSK Július Fekiač.


Úrad TTSK na Starohájskej ulici

V záujme prevencie, ako aj urýchlenia a zjednodušenia procesov, kraj odporúča ľuďom a organizáciám uprednostniť elektronickú komunikáciu prostredníctvom elektronického podania.

Všeobecná agenda – úradná komunikácia, podanie: https://schranka.slovensko.sk/FormConstructor/Default.aspx?IdService=2124.

Konkrétne e-služby Úradu TTSK – formuláre: https://esluzby.trnava-vuc.sk/elektronicke-sluzby.

Návod na používanie e-služieb: https://www.slovensko.sk/sk/agendy/agenda/_elektronicke-schranky-zakon1.

Ovládače na stiahnutie: https://www.slovensko.sk/sk/na-stiahnutie.

Ulož ako PDF
Napísal 4. januára 2021 17:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.