reklama

Detská pohotovosť na Starohájskej ulici v Trnave ostáva zachovaná, jej prevádzku preberie župa

Trnavský samosprávny kraj sa prostredníctvom svojej spoločnosti Zdravá župa stal prevádzkovateľom ambulantnej pohotovostnej služby pre deti a dorast. Detská pohotovosť bude aj po 1. decembri 2022 fungovať na Starohájskej 1 v Trnave.

Pohotovosť je určená pre pacientov zo spádových oblastí Trnava a Hlohovec. V ambulancií budú počas ordinačných hodín k dispozícií lekári so špecializáciou v odbore všeobecné lekárstvo pre deti a dorast.

Vstup do ambulancie pohotovosti sa nachádza pod mostom pre peších na Starohájskej ulici, pred ambulanciou je parkovisko.

FOTO: TTSK

„Doterajší prevádzkovateľ detskej pohotovosti v Trnave ukončil ku koncu novembra svoju činnosť. My sme na to rýchlo zareagovali a podali sme pomocnú ruku, aby ambulantná pohotovostná služba pre deti a dorast fungovala aj naďalej, a to v nezmenenom režime. Rozhodli sme sa prebrať jej prevádzku, čím rozšírime naše aktivity v oblasti zdravotníctva. Župa sa len nedávno opäť stala poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, pričom v októbri sme otvorili nové zdravotnícke stredisko na Študentskej v Trnave,“ uviedol trnavský župan Jozef Viskupič.

Ordinačné hodiny detskej pohotovosti ostávajú od pondelka do piatka v čase od 16:00 do 22:00 hodiny. Počas víkendov a sviatkov od 7:00 do 22:00 hodiny.

Viac informácii je dostupných na portáli www.e-vuc.sk a na zdravazupa.sk.

FOTO: TTSK

Ulož ako PDF
Napísal 1. decembra 2022 11:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.