reklama

Prehľad ambulantných pohotovostných služieb lekární a ambulancií v Trnave

Počas vianočných sviatkov bude v Trnave zabezpečená ambulantná pohotovostná služba, ako aj pohotovostná služba lekární. Prinášame zoznam ambulancií a lekární, ktoré budú mať službu počas Vianoc.

Ako informovala riaditeľka Odboru zdravotníctva Úradu Trnavského samosprávneho kraja Lucia Šmidovičová, pacientom bude počas vianočných sviatkov k dispozícii v prípade potreby ambulatná pohotovostná služba pre deti a dorast v Mestskej poliklinike, ambulatná pohotovosť pre dospelých funguje vo Fakultnej nemocnici Trnava, prístupná bude aj zubno-lekárska pohotovosť na Piešťanskej ceste.

Kompletný zoznam pohotovostných ambulancií nájdete na tejto stránke.

Ilustračné foto

Pohotovostné služby lekární sú počas vianočných sviatkov rozdelené nasledovne: na Štedrý deň 24. decembra má službu Lekáreň BENU v OC Arkádia, počas prvého sviatku vianočného 25. decembra Lekáreň MARIANUM na ulici Andreja Žarnova 9 a cez druhý sviatok vianočný 26. decembra má pohotovosť Lekáreň ŽOS na Koniarekovej 20.

Na Silvestra funguje Lekáreň OMNIA na Starohájskej 9, na Nový rok 1. januára 2021 má službu Lekáreň VITALIS na Trhovej 4 vedľa mestského úradu.

Pohotovostná služba lekární trvá od 8. do 21. hodiny.

Ulož ako PDF
Napísal 23. decembra 2020 15:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.