reklama

TTSK: Pohotovostné služby lekární od nového roka po novom

Trnavský samosprávny kraj (TTSK) sa s poskytovateľmi lekárenskej starostlivosti a Slovenskou lekárenskou komorou dohodol na poskytovaní lekárenských pohotovostných služieb v kraji. Zmeny v časoch v pohotovostných službách vychádzajú z legislatívnych zmien, ktoré Ministerstvo zdravotníctva SR zavádza od 1. januára 2020.

V okrese Trnava budú pohotovostné služby v pracovných dňoch a cez víkendy vo verejných lekárňach s miestom výkonu v nákupných centrách od 8.00 hod. do 21.00 hod a cez sviatky budú v Trnave poskytovať pohotovostné služby verejné lekárne mimo nákupných centier v čase od 8.00 hod. do 21.00 hod.

Do 31. decembra 2019 boli lekárne k dispozícii v prípade pohotovostnej služby do 22.30 hodiny.

Ilustračné foto

„Odporúčame, aby si ľudia, v prípade potreby, skontrolovali konkrétnu lekáreň a všetky potrebné informácie na stránke eVÚC,“ uviedla riaditeľka Odboru zdravotníctva TTSK Lucia Šmidovičová.

Mesačný prehľad o lekárenskej pohotovosti v Trnave zverejňuje od roku 2010 aj portál trnava-live.sk v sekcii Služby lekární.

Ulož ako PDF
Napísal 31. decembra 2019 16:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.