reklama

Vyskúšajte služby nového kaderníctva UNO Hair Studio

-inzercia-

Šikovný a kvalifikovaný tím novootvoreného kaderníctva UNO Hair Studio vás pozýva do svojej prevádzky na ulici Vladimíra Clementisa 13 v Trnave.

UNO Hair Studio sídli v moderných priestoroch vedľa hotela Inka a svoje služby ponúka dámam, mužom aj deťom. Zákazníkom je plne k dispozícii profesionálny, certifikovaný a ústretový personál, ktorý pri svojej práci používa len kvalitnú, značkovú a overenú kozmetiku.

UNO vám ponúka bezplatné poradenstvo a okrem klasických služieb ako je fúkaná, melír, farbenie a strihanie vlasov poskytuje i iné služby – a to napr. u žien spoločenské účesy na rôzne akcie, podujatia alebo svadby, čoskoro i predlžovanie vlasov a pre pánov relaxačnú masáž hlavy s vitamínovou bombou.

uno-hair-3
uno-hair-2

FOTO: UNO Hair Studio / Michal Petrík

V štúdiu si môžete zakúpiť rôzne značkové vlasové produkty ako sú gély, pasty na vlasy, šampóny, výživové oleje na vlasy, gumičky papanga, atď.

Čakanie na úpravu účesu si môžu zákazníci spríjemniť v príjemnom prostredí popíjaním výbornej kávičky alebo limonády priamo v štúdiu. Bonusom je aj voľné pripojenie na internet prostredníctvom Wi-Fi.

Príjemným poznatkom je zaiste aj možnosť parkovania priamo pred objektom pre klientov UNO Hair Studia.

UNO Hair Studio funguje od konca marca 2014 a prichádza s ambíciou poskytovať kvalitné a profesionálne služby svojim zákazníkom v modernom a príjemnom prostredí.

Sledujte štúdio aj na Facebooku (link TU) a možno sa aj na vás usmeje šťastie pri niektorej zo súťaží o zaujímavé ceny.

Najbližšia novinka v UNO Hair Studio: predlžovanie vlasov už od júna 2014!

UNO HAIR STUDIO
Vl. Clementisa 13 (pri hoteli Inka)

Objednávky: 0915 22 77 26

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok 9.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 16.00

Možnosť objednať sa aj mimo otváracích hodín.

Ďalšie snímky:
uno-hair-5
uno-hair-1
uno-hair-7
uno-hair-4
uno-hair-6

Ulož ako PDF
Napísal 6. mája 2014 14:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.