reklama

Predstavujeme Interiérové štúdio STYLdesign

Niekedy nastane chvíľa, že Vás okolnosti donútia k radikálnym zmenám. Toto je aj prípad Interiérového štúdia STYLdesign Márie Šiškovej (www.styldesign.sk), ktorá dlhú dobu prevádzkovala svoju predajňu v centre Trnavy. Ponuka sortimentu sa stále rozširovala až do situácie, kedy sa predajné priestory stali nedostatočnými.

Rozhodnutie o zmene prevádzky sa už nedalo ďalej odkladať. Známe interiérové štúdio si našlo útočisko v priestoroch polyfunkčného bytového domu na Starohájskej ulici oproti poliklinike.


Bytové doplnky a dekorácie

Nové veľké priestory Interiérového štúdia umožňujú ponúknuť zákazníkovi naozaj široký sortiment tovaru. K obľúbeným soškám, vázam a kvetináčom pribudli v nových priestoroch postele, matrace, nábytok, koberce. Bytové dekorácie sú naozaj netradičné a originálne, vhodné do všetkých typov interiérov. Ak ste človek s decentným vkusom alebo extravagantná osobnosť, určite si zo širokej ponuky vyberiete.

Služby šité na mieru

Požiadavky zákazníkov sú naozaj rôznorodé a treba k nim pristupovať vždy individuálne. Toto si uvedomuje aj interiérové štúdio STYLdesign a zameriava sa na služby šité priamo na mieru. Navrhne vám priestor, ktorý bude funkčný s  vysokou estetickou hodnotou. Ušije vám záclony, závesy alebo poťahy na mieru, presne podľa vašich požiadaviek. Všetky ponúkané služby sú určené rovnako pre jednotlivcov ako aj pre firmy, kancelárie a hotely.

Sezónne aktivity

Interiérové štúdio STYLdesign každoročne začiatkom zimy otvorí vianočnú predajňu. Ani posledné vianočné sviatky neboli výnimkou a vy ste si mohli na trhovej ulici pozrieť nádherné vianočné dekorácie a krásne vyzdobené vianočné stromčeky. Čo iného ako perfektný výsledok by sa asi dalo čakať od profesionálnych aranžérok a odborníkov na  dekorácie. Ak ste vianočnú predajňu nenavštívili, pozrite si aspoň fotogalériu na stránkach www.vianocnapredajna.sk.

(inzercia)

Ulož ako PDF
Napísal 2. apríla 2012 8:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Predstavujeme Interiérové štúdio STYLdesign”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.