reklama

Predstavujeme Interiérové štúdio STYLdesign

Niekedy nastane chvíľa, že Vás okolnosti donútia k radikálnym zmenám. Toto je aj prípad Interiérového štúdia STYLdesign Márie Šiškovej (www.styldesign.sk), ktorá dlhú dobu prevádzkovala svoju predajňu v centre Trnavy. Ponuka sortimentu sa stále rozširovala až do situácie, kedy sa predajné priestory stali nedostatočnými.

Rozhodnutie o zmene prevádzky sa už nedalo ďalej odkladať. Známe interiérové štúdio si našlo útočisko v priestoroch polyfunkčného bytového domu na Starohájskej ulici oproti poliklinike.


Bytové doplnky a dekorácie

Nové veľké priestory Interiérového štúdia umožňujú ponúknuť zákazníkovi naozaj široký sortiment tovaru. K obľúbeným soškám, vázam a kvetináčom pribudli v nových priestoroch postele, matrace, nábytok, koberce. Bytové dekorácie sú naozaj netradičné a originálne, vhodné do všetkých typov interiérov. Ak ste človek s decentným vkusom alebo extravagantná osobnosť, určite si zo širokej ponuky vyberiete.

Služby šité na mieru

Požiadavky zákazníkov sú naozaj rôznorodé a treba k nim pristupovať vždy individuálne. Toto si uvedomuje aj interiérové štúdio STYLdesign a zameriava sa na služby šité priamo na mieru. Navrhne vám priestor, ktorý bude funkčný s  vysokou estetickou hodnotou. Ušije vám záclony, závesy alebo poťahy na mieru, presne podľa vašich požiadaviek. Všetky ponúkané služby sú určené rovnako pre jednotlivcov ako aj pre firmy, kancelárie a hotely.

Sezónne aktivity

Interiérové štúdio STYLdesign každoročne začiatkom zimy otvorí vianočnú predajňu. Ani posledné vianočné sviatky neboli výnimkou a vy ste si mohli na trhovej ulici pozrieť nádherné vianočné dekorácie a krásne vyzdobené vianočné stromčeky. Čo iného ako perfektný výsledok by sa asi dalo čakať od profesionálnych aranžérok a odborníkov na  dekorácie. Ak ste vianočnú predajňu nenavštívili, pozrite si aspoň fotogalériu na stránkach www.vianocnapredajna.sk.

(inzercia)

Ulož ako PDF
Napísal 2. apríla 2012 8:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Predstavujeme Interiérové štúdio STYLdesign”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.