reklama

Novootvorené kvetinárstvo Sedmokráska v Trnave má svojský štýl

Nedávno v centre mesta Trnavy otvorili nové kvetinárstvo. Volá sa Sedmokráska a nájdete ho na Paulínskej 20, v budove Balakova. Prečo ale o takejto banalite píšeme? Pretože nás ich výtvory doslova okúzlili.

Nové kvetinárstvo so známymi tvárami

Kvetinárstvo funguje ešte len pár dní, ale jeho „posádku“ možno poznáte. Sedmokrásku prevádzkuje interiérové štúdio StylDesign, o ktorom ste už určite počuli.

StylDesign každoročne v Trnave otvára Vianočnú predajňu a práve kvetinárstvo je ďalším krokom ku komplexnosti poskytovaných služieb.

sedmokraska-1

Komplexné služby na mieru

Sedmokráska nie je len bežné kvetinárstvo. Je to súčasť interiérového štúdia a preto ponúka nielen predaj rezaných kvetov ale poskytuje naozaj komplexné služby v kvetinovej výzdobe.

Ak chystáte svadbu a neviete čo s kvetinovou výzdobou, pokojne to môžete nechať na profesionálov zo Sedmokrásky. Tí vám ochotne poradia a vymyslia svadobnú kyticu, pierka a výzdobu priestorov.

Nielen pri svadbe však hrajú kvetiny dôležitú úlohu. Čerstvé kvety dodajú akémukoľvek priestoru potrebnú atmosféru, preto sa kvetinové výzdoby stávajú súčasťou rôznych udalostí.

Kvetinárstvo Sedmokráska ponúka služby spojené s výzdobou interiérov pomocou kvetinových dekorácií. Vyzdobiť sa dá akýkoľvek priestor, či už ide o trvalú výzdobu firemných, či kancelárskych priestorov, alebo o výzdobu na konkrétnu udalosť.

Otváracie hodiny

Kvetinárstvo je otvorené každý deň. Od pondelka do soboty od 9.00 do 19.00, v nedeľu od 9.00 do 16.00.

Výhodou kvetinárstva je jeho poloha v centre mesta a ľahká dostupnosť. Pri kvetinárstve je dostatočne veľké parkovisko, takže ani s parkovaním nebudete mať problém.

Viac informácií sa dozviete na stránke www.kvetysedmokraska.sk a najčerstvejšie novinky na FB stránke www.facebook.com/styldesign

-reklamný článok-

Fotogaléria:

sedmokraska-2

sedmokraska-3

sedmokraska-4

sedmokraska-5

sedmokraska-6

sedmokraska-7

sedmokraska-8
sedmokraska-9

sedmokraska-10

sedmokraska-11

sedmokraska-12

Ulož ako PDF
Napísal 4. marca 2016 7:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.