reklama

V Trnave pôsobí nová taxislužba. COLOR TAXI vsadila nielen na štýl, ale najmä na bezpečnosť a firemnú kultúru orientovanú na spokojnosť zákazníkov

Od začiatku júla 2020 pôsobí v Trnave nový taxislužba COLOR TAXI. Už na prvý pohľad upútajú zraky v uliciach novučičké biele autá značky Mercedes – Benz triedy B so štýlovými farebnými pruhmi doplnenými logom taxislužby.

Aktuálne jazdia vo farbách trnavskej COLOR TAXI štyri nové Mercedesy, ktoré o pár dní doplnia ďalšie dve autá.

Zakladateľ a spolumajiteľ taxislužby, Trnavčan Richard Tanečka, prízvukuje, že ako lokálpatriot cíti potrebu pracovať a fungovať tak, aby zákazníci, teda obyvatelia aj návštevníci mesta, dostali služby na vysokej úrovni.


“V prvom rade sme stavili na bezpečnosť pasažierov. Na bezpečnostnej výbave našich vozidiel sme rozhodne nešetrili. Autá sú vybavené najmodernejšími prvkami, aké automobilka Mercedes – Benz v tejto triede ponúka. Naši vodiči a zákazníci sa môžu spoľahnúť na to, že v našich vozidlách sa vďaka viacerým aj nadštadardným systémom a senzorom budú cítiť bezpečne a príjemne,” prízvukuje Richard Tanečka.

Druhým dôležitým faktorom orientujúcim sa na spokojnosť zákazníkov, je dodržiavanie firemnej kultúry.

Nielen v podobe tričiek či rovnošiat vodičov vo farbách COLOR TAXI, ale aj iným zaujímavým spôsobom s dôrazom na transparentnosť.

“Chceme, aby mená a fotografie našich vodičov zákazníci poznali, aby vedeli, kto ich viezol a mohli vodičov hodnotiť. Na našej internetovej stránke zverejníme zoznam našich vodičov a zákazníci sa budú môcť k ich odvedenej práci vyjadriť. Pevne veríme, že prevládať budú spokojné a pozitívne hodnotenia,” poznamenal Tanečka.

Na webovej sekcii s menami a fotkami vodičov sa momentálne pracuje a bude spustená už čoskoro.

Cenovú politiku postavilo COLOR TAXI Trnava na aktuálnych cenníkoch, ktoré v meste prevládajú.

Na území Trnavy vás odvezú za 2,50 eura. Kompletný cenník platný k 20. júlu 2020 na konci článku.

COLOR TAXI je k dispozícii na tel. čísle 0948 25 25 25, funguje 24-hodinový dispečing.

Informácie budú postupnne pribúdať aj na internetovej stránke www.colortaxitrnava.sk.

Aktuality a novinky nájdete, aj keď sa stanete fanúšikmi na facebookovskej stránke COLOR-TAXI.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 22. júla 2020 14:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.