reklama

So spoľahlivým prevozom nového nábytku z obchodu priamo domov vám pomôže Tovar Taxi

-inzercia-

Na vaše starosti s rýchlym a spoľahlivým prevozom nového gauča alebo kuchynskej linky z obchodu priamo k vám domov môžete zabudnúť a pokojne ich prenechať na iných.

Vďaka službe TOVAR TAXI už nemusíte prosiť o pomoc rodinu, susedov ani kolegov z práce.

TOVAR TAXI je služba, ktorá vám pomáha previezť domov rozmernejší nákup, využiť ju môžete aj pri sťahovaní.

Reagujeme na skutočnosť, že mnohé predajne nábytkárskeho tovaru síce zákazníkom ponúkajú službu odvozu zakúpeného tovaru, no spravidla býva tovar doručený až v priebehu nasledujúcich dní, často v pracovnom čase, čo ľuďom nemusí vyhovovať. My sa snažíme požiadavku klienta vyriešiť okamžite ako je to možné v snahe, aby napríklad svoj nový kus nábytku mal doma ešte v ten istý deň,“ vysvetľuje Richard Tanečka, zakladateľ ešte stále pomerne novej služby pre obyvateľov Trnavy a okolia.

tovar-taxi-1

Výhodou služieb TOVAR TAXI je časová flexibilita a prispôsobenie sa časovým požiadavkám a možnostiam svojich zákazníkov.

Na webovej stránke zverejňuje TOVAR TAXI podrobný cenník, kde okrem mesta Trnava nájdu zákazníci aj obce trnavského regiónu s konkrétnymi cenami. Klient tak má možnosť ešte pred objednávkou vedieť, koľko zaplatí.

TOVAR TAXI sa zaoberá aj dovozom a odvozom stavebných materiálov. Disponujú vozidlami Fiat Ducato, Mercedes Sprinter a Mercedes Atego. Dlžka ložnej plochy vozidiel je od 3.7 až 6.4 metra. Zákazník si prepravu môže objednať v predstihu, dohodnúť si termín alebo zavolať priamo z miesta nákupu. Po objednaní služby sa TOVAR TAXI dostaví na miesto a pomôže zákazníkovi s nakládkou.

Viac o službe nájdete na stránke www.tovartaxi.sk. Telefonický kontakt: 0944 514 522, e-mail: tanecka.r@gmail.com.

tovar-taxi-2

Ulož ako PDF
Napísal 5. júna 2014 6:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.