reklama

Vybrať vhodné topánky k outfitu nebolo nikdy jednoduchšie – pomôže vám táto šikovná aplikácia

Aplikácia Dresscode checker vám pomôže vybrať tie najideálnejšie topánky k vášmu outfitu. Okrem toho prihliada na dodržanie správneho dress codu celej udalosti, čím vás zachráni v nejednej situácii. A čo je najlepšie? Je zadarmo a úplne jednoduchá!

FOTO: Zdroj: pexels.com

Jednoduchý postup zvládne úplne každý

Pár kliknutiami si stačí otvoriť stránku dresscode checker, na ktorej uvidíte ponuku so špeciálnymi príležitosťami.

Teraz si už len vyberiete nadchádzajúcu udalosť, odpoviete na niekoľko jednoduchých otázok, a je to – zobrazia sa vám možnosti tých najideálnejších lodičiek, mokasín, či dokonca tenisiek k vášmu outfitu.

Pár otázok, ktoré zachránia každý outfit

Prvá otázka je, pochopiteľne, zameraná na vaše pohlavie. Je to snáď prvým indikátorom výberu vhodnej obuvi.

Ďalšie otázky sa už odvíjajú od udalosti, na ktorú sa chystáte. Pokiaľ ide o svadbu, je predsa rozdiel v tom, či tam idete ako hosť, alebo ako nevesta, či ženích. Pri návšteve Národného divadla by ste si tiež určite nezvolili rovnakú obuv ako na predstavenie v tom ochotníckom.

Aspoň by ste nemali, pokiaľ sa chcete vyhnúť trápnemu faux pas.

FOTO: Zdroj: pexels.com

Dresscode checker ale myslí aj na počasie, a tak vás určite nezaskočia otázky ohľadom ročného obdobia či miesta konania akcie.

Aby vám vo vonkajších priestoroch počas chladnejších dní nebolo na nohy zima, odporučí vám v tomto prípade tie najideálnejšie možnosti teplejšej obuvi. A pokiaľ ste doteraz neverili, že elegantná obuv môže byť aj teplá, presvedčiť sa musíte už len na vlastné oči.

Okrem toho, že je pri výbere dôležitý váš zvolený outfit, aplikácia dáva priestor aj vašej osobnosti. Nezabúda na otázky ohľadom toho, čo preferujete. Ak ste extravagantnejší typ a milujete farby, nezostanete sklamaní.

Ak si však, dámy, potrpíte na nižšom opätku a celkovom komforte, nájde pre vás to pravé riešenie, aby ste boli čo najspokojnejšie.

Keď sa pri odpovedaní náhodou pomýlite alebo chcete svoju odpoveď zmeniť, jednoducho kliknete na možnosť späť, prípadne na možnosť reštartovať celý kvíz od začiatku.

FOTO: Zdroj: pexels.com

Udalosti, pri ktorých si často nevieme dať rady

Táto šikovná aplikácia myslí snáď na všetky udalosti, pri ktorých s naším outfitom najviac váhame. Je to už vyššie spomínaná svadba a návšteva divadla, ale pomôže vám aj s výberom topánok na ples, stužkovú, či dokonca rodinnú oslavu.

Po zodpovedaní všetkých otázok sa vám ukážu najlepšie riešenia adekvátnej obuvi, a pokiaľ nie ste vlastníkom niektorého z vybraných typov (ale veľmi po niektorých z nich túžite), po kliknutí naň sa vám rozbalí možnosť nákupu online.

Jednoduché, nie?

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 17. októbra 2019 14:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.