reklama

Jeremy vám prináša TimeMaker – pomocníka, ktorý vám ušetrí množstvo vzácneho času

Azda každý špičkový manažér rieši každý deň problém s nedostatkom času a tajne si želá, aby deň mal najmenej o hodinu viac. Môže však lepšie sústrediť svoje sily na efektívnejšie využitie svojich súčasných možností a hodiny naviac už by nepotreboval.

Málokto z vás si ešte zaspomína na časy, kedy jediným spôsobom, ako zostať s okolním svetom v kontakte byl dopis v podobe klasického hlavičkového papieta v bielej obálke a kedy sa úlohy a povinnosti zaznamenávaly do stolného kalendára. Nebyť technologického pokroku, dnes by ste vo svojej kancelárii boli až po uši zaplavení stohmi papiera. V súčasnosti se už vaša pošta a plánované úlohu vojdu do malého priestoru počítačovej reality, aj keď ich faktický objem neustále rastie.

Viac na www.jeremy.sk

A práve množstvo informácií a dát, ktoré behom dňa musíte spracovat, vám uberajú minútu po minúte, ktoré ste mohli venovat skutočne dôležitým pracovným aktivitám. A pritom nie je tak ťažké si s týmto problémom poradiť.
Spoločnost Jeremy vám môže pomôcť potrebný čas doslova vyrobiť. S programom TimeMaker získate nielen kontrolu nad všetkou poštou zvonka, ale tiež prehľad nad chodom firmy a možnosť, ako efektívnejšie využiť pracovné kapacity. To všetko pekne pohromade na jednom mieste.

TimeMaker predstavuje úplnú novinku v podobe tzv. Leadership Softwaru, tedy softwaru pre riadenie a osobnú efektivitu v komunikácii. Je jedinečným uceleným komunikačným systémom určeným pre efektívnejšie plánovanie a organizovanie projektov, riadenie a kontrolu komunikácie, vrátane vnútrofiremnej, s cieľom získať viac času a vyjasniť priority a zodpovednosť vo sféee firemnej činnosti.

Nechajte TimeMaker, aby strážil stanovené úlohy za vás

V rámci jedného programu je zaistené komplexné zjednotenie informácií, a to ako samotných dokumentov, projektov a zákaziek, tak aj pracovných kalendárov a informácií ohľadom pripravovaných porád a rokovaní. Včasné plnenie všetkých povinností vašimi podriadenými už viac nemusíte kontrolovať a strážiť sami, TimeMaker ich stráži za vás a umožní vám tiež získať spätnú väzbu. Po veľmi krátkom čase môžete prispôsobovať úlohy podľa momentálnej potreby spoločnosti.

Už viac nemusíte byť otrokom plnej e-mailovej schránky a neprehľadných plánov, ale buďte znovu pánom situácie a získajte s TimeMakerem kontrolu nad komunikáciou a predovšetkým dostatkom času pre plánovanie, s ktorým vzrastie vaša produktivita aj zisky.

Podrobné informace o možnostiach programu TimeMaker získate na www.timemaker.sk, ale priamo na Františkánskej ulici č. 22 v Trnave, v sídle spoločnosti JEREMY.

Kontakt:
JEREMY, s.r.o.
prevádzka: Františkánska 22, Trnava
tel./fax: 033 5354 400-2
e-mail: tt@jeremy.sk
www.jeremy.sk
www.timemaker.sk

(reklamný článok)

Ulož ako PDF
Napísal 7. apríla 2011 2:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.