reklama

Práca v Boge prináša stabilitu a množstvo výhod

Už pätnásť rokov dáva trnavský závod spoločnosti BOGE prácu ľuďom nielen z Trnavy, ale i širokého okolia. Nízka fluktuácia svedčí o atraktívnom zamestnávateľovi, ktorému na jeho zamestnancoch skutočne záleží.

Viac ako 700 zamestnancov zamestnáva v súčasnosti trnavský závod spoločnosti BOGE. Ten sa od svojho vzniku v roku 2000 profiluje ako subdodávateľ pre automobilový priemysel s ročnou produkciou niekoľko desiatok miliónov dielov.

Vyrábajú sa tu gumokovové a plastové komponenty, akými sú napríklad silentbloky, brzdové pedále, páčky na nastavenie volantu, kryty pre airbagy či tyčky stabilizátora.

Okrem výroby je v Trnave aj vývojové oddelenie. Aktívne je od roku 2007 a venuje sa návrhom prototypovej výroby časti automobilov pre rôznych zákazníkov.

Okrem vývoja nových dielov z času na čas pripravuje aj kompletný redizajn existujúcich dielov, ktoré už nevyhovujú požiadavkám zákazníka.

Oddelenie je veľmi úspešné a klientmi uznávané, navyše dáva šancu aj mladým talentom. Naposledy tomu tak bolo na trnavskom veľtrhu Práca a Kariéra, kedy mohli študenti súťažiť o týždňovú stáž. Po úspešnom vyplnení testu ju získali dvaja študenti tunajšej Materiálovotechnologickej fakulty.

Silný hráč

Závod, ktorý dnes patrí k najväčším a najstabilnejším zamestnávateľom v regióne, priviedla do Trnavy šťastná náhoda. Namiesto vyhliadnutých pozemkov v Poľsku sa manažérom spoločnosti tak zapáčili dostupné haly a potenciál nášho regiónu, že dali prednosť práve Trnave.

Postavenie trnavského závodu v rámci BOGE je veľmi silné.

Svedčí o tom aj investícia do novej výrobnej haly, ktorú sme postavili za jediný rok. Spoločnosť má tiež zvučné meno v okolí Trnavy. Je to nielen pre jej trhové postavenie, ale najmä pre spokojnosť zamestnancov, silný sociálny systém a motivujúce finančné ohodnotenie.

boge
boge-pano
Výroba v Boge je rozdelená do dvoch výrobných hál

Množstvo výhod

Pracovať v BOGE znamená mať nielen finančnú istotu, ale aj množstvo ďalších výhod. Ľudia si to dobre uvedomujú a preto je v závode množstvo takých, ktorí tu pacujú od samého začiatku.

Zamestnanci dostávajú dochádzkový bonus, príplatok na dopravu a príplatok za poobednú zmenu. Okrem toho dostávajú zamestnanci aj 13. a 14. plat a tiež aj prémiovú zložku mzdy.

„Našim zamestnancom tiež poskytujeme príspevok na svadbu, presťahovanie, pranie odevov, dovolenku či okuliare. Organizujeme pre nich vianočnú večeru aj Family day. Dotujeme aj ich obedy, ktoré samotného pracovníka stoja 70 centov,“ hovorí HR manažérka spoločnosti Zuzana Boorová.

Odmenu majú aj za odpracované roky a flexibilitu, spoločnosť im tiež hradí nadštandardné zdravotné prehliadky v zdravotnom centre.

„Zamestnancom tiež vzniká nárok na jednorazovú ročnú odmenu alebo preplácanie škodového fondu,“ doplnila Boorová.

verni-zamestnanci-r988_res
Fluktuácia v závode je veľmi nízka, ľudia mu ostávajú verní dlhé roky

Sociálna angažovanosť v regióne

Okrem výhod pre vlastných zamestnancov podporuje spoločnosť BOGE aj rôzne neziskové organizácie. Medzi ne patrí napríklad Občianske združenie Macko Uško, ktorého hlavnou aktivitou je divadelný súbor Divadielko pod hviezdami.

Podporovaná je aj organizácia Iskierka. Vďaka podpore BOGE sa mohli deti s rázštepom chrbtice a vodnatením mozgu zúčastniť na pobyte v letnom tábore v Starej Ľubovni.

(Tlačová správa)

Ulož ako PDF
Napísal 26. novembra 2015 8:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.