reklama

Latinák a spol. predviedli pred radnicou svojský pohľad na zimnú olympiádu

Svojským poňatím a pohľadom na disciplíny zimnej olympiády potešili Trnavčanov hneď trojicou predstavení členovia združenia Tatro Teatro. Zázračný divadelný automat v podobe pomaľovanej dodávky zaparkoval vo štvrtok rovno na pešej zóne, aby otvoril tohtoročné Radničné hry.

A že to otvorenie vďaka hereckému zloženiu Ondrej Spišák, Lukáš Latinák, Robo Jakab, Milan Vojtela, Martin Nahálka a Milan Ondrík stálo za to, potvrdia desiatky obveselených detí aj dospelých, ktorí aspoň jedno z predstavení pred radnicou videli na vlastné oči.

Aj takto môže vyzerať mužský štvorbob

Sánkovanie, štvorboby, krasokorčuľovanie, akrobatické lyžovanie a mnohé ďalšie športové dispiplíny asi ešte nikdy neboli také zábavné ako v podaní Tatro Teatra. A hoci by si niekto mohol myslieť, že umelé sneženie a pripomienka zimných športov by mohla niekoho z prítomných v horúcom počasí schladiť, opak bol pravdou. Už len pohľad na slušivé a hlavne hrejivé herecké úbory vyvolával pocit ešte väčšej horúčavy. Nikomu z prítomných to však na nálade neubralo. Práve naopak.

Lukáš Latinák a spol. prostredníctvom niekoľkominútových originálnych a vtipných gagov predali všetok svoj nesporný talent a prítomní diváci sa im za to odmenili zaslúženým potleskom na otvorenej scéne.

Radničné hry pokračujú v piatok o 16. hodine predstavením detského bábkového divadla, na nádvorí radnice sa od 20. hodiny predstaví Túlavé divadlo s hrou Piano revue.

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 24. júna 2011 10:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Latinák a spol. predviedli pred radnicou svojský pohľad na zimnú olympiádu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.