reklama

Kvalitu a prvotriedne služby ponúka čistiareň LEVAN s jarnou zľavou. Novinkou sú aj online objednávky a rozvoz oblečenia

Rokmi overená trnavská čistiareň a práčovňa LEVAN s dvadsaťročnou tradíciou prichádza s jarnou akciou. Všetci zákazníci získajú až do 30. apríla 2019 pri využití služieb LEVAN-u zľavu vo výške 10%.

Čistiareň a práčovňa so sídlom na Bernolákovej ulici 2 v Trnave zároveň zaviedla zľavu v rovnakej výške – a natrvalo – pre študentov.

So zľavami môžu aj naďalej počítať zákazníci čistiarne vo veku na 65 rokov a preukazom ZŤP.

Rovnako stále platí aj ponuka pre verných zákazníkov, ktorí využívajú služby čistiarne a práčovne pravidelne. Jednoducho povedané – čím viac využívate služby LEVAN-u, tým lepšie ceny máte.


Sídlo čistiarne a práčovne LEVAN

Online objednávky a rozvoz oblečenia

Nový komfort zákazníkom zabezpečí možnosť online objednávky priamo na stránke http://cistiarentrnava.sk/objednavka/.

Systém je veľmi jednoduchý: vo formulári na stránke stačí vyplniť čas a miesto vyzdvihnutia vášho oblečenia. Pred vyzdvihnutím vás telefonicky skontaktuje kuriér.

Vďaka systému vyzdvihnutia a doručenia oblečenia z pohodlia domova alebo práce ušetríte čas a energiu, keďže už nemusíte priamo navštíviť prevádzku.

LEVAN – kvalita, tradícia, spoľahlivosť

Slovíčko LEVAN sa za dve desaťročia stalo v Trnave synonymom pre spoľahlivé a kvalitné čistenie a pranie.

Po krátkej odmlke je tradičná čistareň a práčovňa LEVAN opätovne k dispozícii zákazníkom s pôvodným skúseným personálom s dlhoročnou praxou, no v nových priestoroch a vďaka novým technológiám v ešte lepšej forme.

Čistiareň a práčovňa LEVAN sa presunula len o niekoľko stoviek metrov ďalej od pôvodného sídla. Dnes nájdete vynovenú prevádzku na prízemí administratívnej budovy na Bernolákovej ulici 2 s výborným prístupom autom.

Zákazníkom ponúka okrem expresne rýchleho vyčistenia aj najmodernejšie chemické čistenie.

LEVAN používa najmodernejšiu technológiu, ktorá je vhodná okrem čistenia bežných vecí i na špecifické materiály.

Saká, košele, nohavice, bundy, kožuchy, kabáty, svetre, šaty, bielizeň, ale aj koberce, záclony, vankúše, deky, spacie vaky či pracovné oblečenie si môžete nechať spoľahlivo vyprať, vyčistiť či vyžehliť expresne už za 1 deň.

Ak sa príliš neponáhľate, vybrať si môžete poskytnutie služby do troch či piatich dní.

Viac informácií nájdete na stránke http://cistiarentrnava.sk, prostredníctvom e-mailu: info@cistiarentrnava.sk alebo telefonicky na čísle 0910 616 707.

Otváracie hodiny:

Pondelok – Streda: 7:30 – 16:00
Štvrtok: 7:30 – 17:00
Piatok: 7:30 – 16:00
Sobota – Nedeľa: zatvorené

(PR článok)

VIDEO:

Ulož ako PDF
Napísal 10. apríla 2019 9:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.