reklama

Tradičná čistiareň a práčovňa LEVAN sa vracia k zákazníkom na novom mieste v ešte lepšej forme

Názov LEVAN sa za dve desaťročia stal v Trnave jasným synonymom pre spoľahlivé a kvalitné čistenie a pranie. Po krátkej odmlke je tradičná čistareň a práčovňa LEVAN opätovne k dispozícii zákazníkom s pôvodným skúseným personálom s dlhoročnou praxou, no v nových priestoroch a vďaka novým technológiám v ešte lepšej forme.

Čistiareň a práčovňa LEVAN sa presunula len o niekoľko stoviek metrov ďalej od pôvodného sídla. Dnes nájdete vynovenú prevádzku na prízemí administratívnej budovy na Bernolákovej ulici 2 s výborným prístupom autom.

Zákazníkom ponúka okrem expresne rýchleho vyčistenia aj najmodernejšie chemické čistenie.


Nové sídlo na Bernolákovej 2

LEVAN používa najmodernejšiu technológiu, ktorá je vhodná okrem čistenia bežných vecí i na špecifické materiály.

Saká, košele, nohavice, bundy, kožuchy, kabáty, svetre, šaty, bielizeň, ale aj koberce, záclony, vankúše, deky, spacie vaky či pracovné oblečenie si môžete nechať spoľahlivo vyprať, vyčistiť či vyžehliť expresne už za 1 deň.

Ak sa príliš neponáhľate, vybrať si môžete poskytnutie služby do troch či piatich dní.

V prípade, že nie ste úplne pánmi svojho času a nestíhate veci odniesť na prevádzku, využiť môžete novinku – vyzdvihnutie a doručenie oblečenia z pohodlia domova alebo práce.

Vaše oblečenie si možete nechať vyzdvihnúť a doručiť tam, kam vám to bude vyhovovať.

Ďalšou pripravovanou novinkou čistiarne a práčovne LEVAN bude možnosť vytvorenia ONLINE objednávky.

Stačí naťukovať do počítača základné informácie cez kontaktný formulár (http://cistiarentrnava.sk/kontakt/) a oblečenie v rámci Trnavy vyzdvihnú a privezú naspäť.

S ďalšími výhodami prichádza LEVAN pre verných zákazníkov, ktorým poskytuje vernostné zľavy pri opakovaných objednávkach. Jednoducho povedané – čím viac využívate služby LEVAN-u, tým lepšie ceny máte.

So zľavami môžu počítať aj zákazníci čistiarne vo veku na 65 rokov a preukazom ZŤP.

Viac informácií nájdete na http://cistiarentrnava.sk.


Zákazníkom je k dispozícii skúsený personál s dlhoročnou praxou

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 25. februára 2019 16:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.