reklama

Čistiareň a práčovňa LEVAN odmeňuje zákazníkov vernostnou zľavovou kartou. Využiť môžete aj odvoz a dovoz oblečenia

Čistiareň a práčovňa LEVAN prichádza s novinkou – zľavovou kartou pre verných zákazníkov.

Vernostná karta

Rokmi overená trnavská čistiareň a práčovňa LEVAN s dvadsaťročnou tradíciou pricháda so zaujímavou novinkou. Pre zákazníkov, ktorí pravidelne využívajú jej služby, ponúka vernostnú kartu.

Zľavová karta funguje na jednoduchom princípe – čím viac využívate služby LEVAN-u, tým viac ušetríte.

Po vyplnení piatich políčok na vernostnej karte získava zákazník zľavu vo výške 20 percent, po desiatom čistení alebo praní ušetrí zákazník až 30 percent z ceny.

Zľavy platia pre objednávky v hodnote do 50 eur. Vernostnú kartu zákazníkovi vystavia priamo na prevádzke na Bernolákovej ulici č.2.

Naďalej platí, že so zaujímavými zľavami môžu počítať v LEVAN-e študenti, zákazníci vo veku nad 65 rokov či držitelia preukazu ZŤP.


Vernostná karta


Prevádzka LEVAN na Bernolákovej ulici

Online objednávky a rozvoz oblečenia

Vyšší komfort zákazníkom zabezpečuje LEVAN prostredníctvom možnosti online objednávky priamo na stránke http://cistiarentrnava.sk/objednavka/.

Systém je veľmi jednoduchý: vo formulári na stránke stačí vyplniť čas a miesto vyzdvihnutia vášho oblečenia. Pred vyzdvihnutím vás telefonicky skontaktuje kuriér.

Vďaka systému vyzdvihnutia a doručenia oblečenia z pohodlia domova alebo práce ušetríte čas a energiu, keďže už nemusíte priamo navštíviť prevádzku.

LEVAN – kvalita, tradícia, spoľahlivosť

Názov LEVAN sa za dve desaťročia stal v Trnave synonymom pre spoľahlivé a kvalitné čistenie a pranie.

Po krátkej odmlke je tradičná čistareň a práčovňa LEVAN opätovne k dispozícii zákazníkom s pôvodným skúseným personálom s dlhoročnou praxou, no v nových priestoroch a vďaka novým technológiám v ešte lepšej forme.

Čistiareň a práčovňa LEVAN sa presunula len o niekoľko stoviek metrov ďalej od pôvodného sídla. Dnes nájdete vynovenú prevádzku na prízemí administratívnej budovy na Bernolákovej ulici 2 s výborným prístupom autom.

Zákazníkom ponúka okrem expresne rýchleho vyčistenia aj najmodernejšie chemické čistenie.

LEVAN používa najmodernejšiu technológiu, ktorá je vhodná okrem čistenia bežných vecí i na špecifické materiály.

Saká, košele, nohavice, bundy, kožuchy, kabáty, svetre, šaty, bielizeň, ale aj koberce, záclony, vankúše, deky, spacie vaky či pracovné oblečenie si môžete nechať spoľahlivo vyprať, vyčistiť či vyžehliť expresne už za 1 deň.

Ak sa príliš neponáhľate, vybrať si môžete poskytnutie služby do troch či piatich dní.

Viac informácií nájdete na stránke http://cistiarentrnava.sk, prostredníctvom e-mailu: info@cistiarentrnava.sk alebo telefonicky na čísle 0910 616 707.

Otváracie hodiny:

Pondelok – Streda: 7:30 – 16:00
Štvrtok: 7:30 – 17:00
Piatok: 7:30 – 16:00
Sobota – Nedeľa: zatvorené

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 24. októbra 2019 12:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.