reklama

Bezplatné antigénové testovanie aktuálne funguje na dvoch miestach v Trnave a aj pred KD v Modranke

Na území mesta Trnava fungujú aktuálne tri odberové miesta na antigénové testovanie, z toho jedno je umiestnené v Modranke. Testovanie je bezplatné a nie je potrebné sa objednávať.

Ktokoľvek sa môže otestovať na prítomnosť ochorenia Covid – 19 v pracovných dňoch na parkovisku pri Fakultnej nemocnici Trnava, v priestoroch pracoviska RÚVZ Trnava na Halenárskej ulici č. 23 a najnovšie funguje aj odberové miesto na parkovisku pred Kultúrnym domom v Modranke na Seredskej ulici č. 3956/131.


Testovacie miesto na parkovisku pri trnavskej nemocnici

Odobrané vzorky vyhodnucujú priamo na mieste v priebehu približne 15 až 20 minút, výsledok dostane každý otestovaný vo forme certifikátu.

Antigénové testovanie v Trnave, stav k 3. decembru 2020

Ulica Andreja Žarnova 11
mestské parkovisko pri Fakultnej nemocnici Trnava
od 12.00 h do 16.00 h
Pondelok – Piatok

Halenárska ulica 23
pracovisko RÚVZ Trnava
od 8.00 h do 11.00 h
Pondelok, Streda, Štvrtok

Seredská ulica 3956/131
parkovisko pred Kultúrnym domom Modranka
od 8.00 h do 16.00 h
Pondelok – Piatok

ČÍTAJTE TIEŽ:

Počas vianočných sviatkov prichádza k úprave termínov antigénového testovania v Trnave
https://www.trnava-live.sk/2020/12/22/pocas-vianocnych-sviatkov-prichadza-k-uprave-terminov-antigenoveho-testovania-v-trnave/

Ulož ako PDF
Napísal 3. decembra 2020 8:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.