reklama

V Trnave funguje aktuálne šesť mobilných odberových miest na antigénové testovanie

Podľa údajov Ministerstva zdravotníctva SR k 17. marcu 2021 funguje v Trnave šesť odberových miest určených na antigénové testovanie.

Mobilné odberové miesta na území mesta sú vo väčšine prípadov v prevádzke od pondelka do soboty, v jednom z nich vykonávajú antigénové testovanie na ochorenie Covid-19 sedem dní v týždni.

Dve z odberových miest v Trnave ponúkajú možnosť objednať si termín testovania.

Aktualizovaný zoznam zverejňuje Ministerstvo zdravotníctva na tejto stránke. Testovanie vo všetkých mobilných odberových miestach je bezplatné.

Ilustračné foto

V centre Trnavy vykonáva antigénové testovanie spoločnosť MEDICAL SAFE s.r.o. v priestoroch kina Hviezda od pondelka do soboty v čase od 8. do 16. hodiny.

Na Kalinčiakovej ulici 27 prevádzkuje mobilné odberové miesto spoločnosť MEDISIL s.r.o., funguje sedem dní v týždni v čase od 08:00 do 12:00 a od 12:45 do 16:45 hod. Na test sa môžete objednať tu.

Na adrese V Jame 6645/15, v priestoroch pre obchod a služby na prízemí pod obytnými domami za školským areálom, fungujú dve mobilné odberové miesta, ktoré prevádzkujú PREVENTÍVA Klinika, s.r.o. a MUDr. Peter Bakič s.r.o.

Testovanie tu prebieha bez rezervácií od pondelka do soboty v čase od 08:30 do 16:30.

Trnavský samosprávny kraj prevádzkuje odberové miesto v areáli Strednej zdravotníckej školy v Trane na Daxnerovej ulici č. 6316/6, ideálne miesto na vstup je od čerpacej stanice Shell.

Mobilné odberové miesto je v prevádzke šesť dní v týždni. V pondelok až piatok od 10:00 do 18:00 a v sobotu medzi 08:00 a 16:00. hodinou. Aj tu funguje objednávkový systém.

Odberové miesto prevádzkuje v Trnave aj Regionálny úrad verejného zdravotníctva. Prístupné je na Halenárskej 23, testujú každý pondelok, stredu a štvrtok vždy od 8. do 11. hodiny.

Ulož ako PDF
Napísal 17. marca 2021 9:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.